Telefon Tavsiyesi Note 3 mü Xperia Z2 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

The Shadow

The Shadow

Üye
Snapdragonlu note 3 ü bulabilirsen tabii ki de note 3 al. Bulamazsan Z2 alırsın. Bu kadar basit :oke:

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve Sucrofe

ANIL

ANIL

Admin
Note 4'ün tanıtılmasına 2 hafta kaldı. 3 yıl kullanmak istiyorsun. Beklemek senin için en iyisi olur.

• Beğen
Tepkiler: SerhaTGvn ve FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar Z2 alsam 4K video çekme esnasında ısınma sorunu güncellemeyle giderilir mi?

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
arkadaşlar Z2 alsam 4K video çekme esnasında ısınma sorunu güncellemeyle giderilir mi?
4K çekip napcan Hollywood'a mı göndercen :D Ben olsam hiç çekmem uploadı ayrı dert kapladığı alan ayrı dert. Peeh

• Beğen
Tepkiler: FK5896
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
4K çekip napcan Hollywood'a mı göndercen :D Ben olsam hiç çekmem uploadı ayrı dert kapladığı alan ayrı dert. Peeh
haklısın aslında peki bu durum oyunlarda da aynı mı ısınıp performansı düşmüyordur umarım :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Z serisinde kronik olan ısınma sorunu var. Her Z'de var.

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
haklısın aslında peki bu durum oyunlarda da aynı mı ısınıp performansı düşmüyordur umarım :D
Denemedim fakat benim telefondan örnek veriyim. Online oyunlarda ısınıyor hatta kılıf olmasa elinde tutamazsın ama hiç bir performans kaybı olmuyor.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Giderdiler o sorunu 5 dakikadan fazla çekim yapabilirsin ama depolama alanıda bi yere kadar yeter

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Denemedim fakat benim telefondan örnek veriyim. Online oyunlarda ısınıyor hatta kılıf olmasa elinde tutamazsın ama hiç bir performans kaybı olmuyor.
senin telefonun 5S ama kasması mümkün değil zaten :)
Giderdiler o sorunu 5 dakikadan fazla çekim yapabilirsin ama depolama alanıda bi yere kadar yeter
128 gb micro sd kartlar var bir tane alırsam yeter sanırım :) zaten note 3 olsa bile 32 gb ve aşağısı zor yeter :D

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Klavyeye hunharca yüklenince kastırıyorum. Kasmayan cihaz ya üretilmemiştir ya da bana ulaşmamıştır :ehe
ama en azından gta gibi oyunları 0 kasma ile oynayabilirsin, neyse yardım için teşekkürler, büyük ihtimalle Z2 alıcam :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Tartışıyor muyduk :allalla:

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve MaxipmaN