Haber note 3 android 4.4 güncellemesi resmi olarak başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
Ben güncellemem bana gelirse ben rootlamayi düsünüyorum

esmeran3

esmeran3

Üye
yav iyi güzel sayaç koysunlar da knox allahın cezası herseyi mahvediyor yashade diye 12 yaşında bi cocuk vardı bu sayaç sıfırlama için kolları sivamisti ama samsungun bu lanet eFuse çipi yüzünden başaramadı android 5.0 stabil olsun pil sorunu yaşatmasin da boşver root kalkmış nolacak önemli olan cihazdan aldığın verim

Yani kardeşim üreticiler de bu yüzden uğraşıyorlar herşey için bakalım 4.4 nasıl olacak :) inşallah düzelir şu an bana batarya 1,5 gün gidiyor :)

Anil-D

Anil-D

Üye
Note 3 gelecek ama Türkiyeye ne zaman

esmeran3

esmeran3

Üye
Zaten benimkide bir tahmin arkadaşlar androdi 5,0 ile her olay yerine oturmuş olacak :) öyle düşünüyorum
gelir anıl şubatın sonuna kadar zaten bi yere gelince hep 2 3 hafta arayla geliyor sen merak etme :)

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
pil sıkıntı değilde sayacı temizleyebilsek bi ne iyi olacak. 4.2.2 ye dönmeye çalıştigim gün oldu bu sayaç. o güne lanet ediyorum.

esmeran3

esmeran3

Üye
Bi yönden iyi bir yönden kötü birşey bu :)

Anil-D

Anil-D

Üye
Bende rom atip s4 revolotiona gececem

• Beğen
Tepkiler: esmeran3
esmeran3

esmeran3

Üye
Anıl kanka 4.4 e bakmadan hiç bir şey yapma

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Aynen @AnıL -D pişman olursun vallahi sayacı sıfırlama daha bulunmadi bi rom uğruna garantini çöpe atma değmez sonra kufredersin samsunga

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
  • Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Evet süper ya

• Beğen
Tepkiler: Senyor Keş
Anil-D

Anil-D

Üye
Bende yüklem3k istiyorum dediginle harbiden gitmiyo demi sayac

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Bende yüklem3k istiyorum dediginle harbiden gitmiyo demi sayac

gitmez olurmu gider tabi telefona custom rom yükleyince sayaç artar ve suan sıfırlamak mümkün olamadıği için biri çıkıp bununla uğrasip bulana kadar cihazın garanti dışı kalır benimki gibi mecbur 4.4 bekle zaten düzelecek hersey 4.4le

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
gitmez olurmu gider tabi telefona custom rom yükleyince sayaç artar ve suan sıfırlamak mümkün olamadıği için biri çıkıp bununla uğrasip bulana kadar cihazın garanti dışı kalır benimki gibi mecbur 4.4 bekle zaten düzelecek hersey 4.4le
Olum root atiyoz ya dedigin yömtem sayaci etkilermi

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Olum root atiyoz ya dedigin yömtem sayaci etkilermi

benim dediğim root programi ile root atarsan syaacii etkilemez ama rootu attıktan sonra üzerine custom rom yuklersen sayac artar

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Deniyimmi yani

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye

bence hiç uğraşma ama benim söylediğim root yöntemini deneyen kişilerin %80nin sayaci artmadi seninde artmaz. ama sen bi 4.4u bekle sonuçta rom yüklemiceksen root ne işine yarıcak?

Üst Alt