note 2 sizce normalmi

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
Anladım kardeşim ,
samsung olay biraz farkli heralde sayaç falan diyorlardı
Bahsettiginiz o,root sayac sifirlama falan oluyorda o telefonu box a takarlarsa ne yapilmis ne yapilmamis herseyini ogreniyorlar

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Benim garanti bitiyor zaten ya 3 aymi ne kaldi bisiler yapmanin zamanı gelmiş:biggrin:

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Başlık atarken konu içeriğine yakın olsa iyi olmaz mı? Başlık her yöne çekilebilir ama konu içeriği bataryaymış :D

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
konunun cok dısına cıkılmıs :)

MaxipmaN

Üye
4 saat ekran androidde cok iyi bence dert etme elden dusurmuyoruz hacı bu telefonlar e-posta anlık mesajlar icin uretiliyo
note2 için kötü 6 saat görüyorum ben 7 bile olabiliyo normali 6 saat falan,s3le kıyaslamayın

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
şu 4.4.2 den sonra cihaz iyi güzel oldu da pil sıkıntı oluyor sanki ya benim pil öldü yada cihaza güncelleme yaramadı
ben eğer oyuna falan abanırsam(daha bu gece sabaha kadar(uyumadan modern combat 5 multi player oynadım 2.5 -3 saat sonra samsung yazısını görüdüm :(

PriZm

PriZm

Üye
Valla note 2 bence normal bi tabletfon.

Şaka bir yana o batarya düşmesi bir sorun olduğunu gösterir.Bende 8 saatte %1 şarj gidiyor.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye

Şaka bir yana o batarya düşmesi bir sorun olduğunu gösterir.Bende 8 saatte %1 şarj gidiyor.
deep sleep tarzı bir şey olmalı sen ne yapıyorsun batarya için ?

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi

Ne yapmam gerek şarj su gibi gidiyor zaten normaldede

PriZm

PriZm

Üye
deep sleep tarzı bir şey olmalı sen ne yapıyorsun batarya için ?
Greenify ve Ccleaner kullanıyorum başka batarya yada sistem için performans arttıran uygulama yok.

Android Revolution v31 rom yüklü.

Üst Alt