Note 2 Sebeke Problemi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aktananil

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 Sebeke Problemi
Merhaba,Yurt dışından Galaxy Note 2 aldım ve Türkiye ye geldiğimde arkadaşım imei kaydı yaptı ama pasaportsuz falan..Telefon sorunsuz çalışıyordu, 5 gün önce yazılım güncelledim.. Güncelledikten sonra da herhangi bir sorun yoktu..Bugün telefonu düşürdüm ama öyle ciddi değildi ve telefon sürekli pin kodunu soruyordu..Öncelikle yazılım güncelleme ile ilgili olabilir mi ? ama güncelledikten sonra 4 5 gün sorunsuz kullandım..ayrcia simdi artik pin kodu falanda sormuyor sebeke hic yok.. telefon imei numarasi kasada yazan.. ayrica simdi *#06# ile imei sorguladigimda yaziyor.. Telefonu tamire vermeden emin olmak istedim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
sürekli sim soruyorsa büyük ihtimal telefon cebinizde iken batarya yerinden oynuyordur ve telefon kendini resetliyordur bu yüzden kapanıp açılıyordur cebinizde kendi kendine yada düşürdükten sonra sim kart girişinde yamukluk veya ufak bir sorun olmuştur bu sebeple sim kart yerinden sürekli oynar ve size sürekli pin kodu sorar. eğer garantisi yok ise rom atmanızı tavsiye ederim büyük ihtimal sorununuz çözülecektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt