Note 2 dokunmatik Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 dokunmatik Sorunu
Arkadaşlar telefon suya düştü ertesi gün telefon çalıstı ancak ben 3-4 gün bekledim telefon açılıyor Çalışıyor Hersey normal kalemle tıkır tıkır çalışıyor ancak elle kullanımda dokunmatik bazı bölgeleri çalıştırmıyor. Ust bar orta kısım çalışıyor bir nokta Çalısmıyor bir aşağısı çalışırken en alt uygulamalar yazan yer algılamıyor . Bu sebepten menüde dokunuşlarda kasma Oluyor sizce sebebi - çözümü nedir? anakartta problem Olsa telefon Çalışmaz yorumlarınızı bekliyorum

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
Ekran çift cam bildiğime göre dış kasa ve iç tarafta 1 ekran daha var o ikisi arasına su kaçtığında bazı noktaların basmaması normal ısıya duyarlı ekran olduğu için garantisi varsa garantiye göndermelisin ..

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
malesef kardesim garantisi yok. kendı ımkanlarıma bakacam. türlü türlü seyler söylendi. anakart denildi, bord denildi vs vs. ekran calısıyor kalem calısıyor hersey aynı calısıyor. sadece orta da bır sıra alta uygulama sırası calısmıyor algılamıyor. ama kalemle algılıyor. kalkıp benden 600 700 lira isterlerse sacmalık. zaten telefonun sıfırı 1000 tl :D

skywalker06

skywalker06

Üye
Garanti olsa bile suya düşürdüğünden garanti dışı kalırdı

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
anlaşılan baya bi masraf çıkacak geçmş olsun

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
içimi karartmayın •.) telefon şuan çalışıyor ve kullanıyorum kalemle tıkır tıkır sadece dokunmatik te elimi bazı noktalar algılamıyor

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
yokmu öneride yada yardımCI olabilecek birisi?

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
sorun çözülmüştür...

clawuz80

Üye
Merhaba,
sorununuzu nasıl çözdünüz?
aynen benimde telefon note 2 ve suya düştü sizdeki gibi ekran kalemle tıkır tıkır ama dokunmatik algılamıyor factory reset wipe data/cache v.s. hepsini yaptım ama nafile hala çalışmıyor.
siz nasıl yaptınız yardımcı olursanız sevinirim.
Teşekkürler.

sagopa-ksk

Üye
Mertcan aynı sorun bende de var nasıl çözdün anlatabilir misin

seko1975

Üye
aynı sorun bende de var ya nasıl iş bu anlayamadım

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Sorunu galiba icerisini acip icini iyice kurutarak cozdu :)

Üst Alt