Haber Note 2 Android 4.3 Resmi Olarak Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
tamam telefondan kurayım

yani fabrika ayarlarına mı wipe falan uğraşasım yok ta ondan
Sen telefondan güncelle aynen devam et sorun yok :) arkadaş wipe yaparsanız temiz kurulum olur demiş evet ama tüm veriler silinir mecburi değil. Wipeyi baştanda yapabilirsiniz kurduktan sonrada fark etmez.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
:D güncellemesi olan hiç bişi yok programdan baktım :s

Şimdi oldu s note diye aratınca çıktı :D
O zaman bende ditto note 3 romundan dolayı o güncelleme geldi :) ama sizde kurabiliyosanız iyi herkes faydalansın :)

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
  • Beğen
Tepkiler: serdar_gs

MaxipmaN

Üye
Sen telefondan güncelle aynen devam et sorun yok :) arkadaş wipe yaparsanız temiz kurulum olur demiş evet ama tüm veriler silinir mecburi değil. Wipeyi baştanda yapabilirsiniz kurduktan sonrada fark etmez.
Kurduktan sonra fabrika ayarina dondurcem rehber yedek aldim karta :)

PriZm

PriZm

Üye
O S Note Note 3 de yaratılan dosyaları açmak için.Note 3 deki S Not ile aynı görünümde ama aralarında epey özellik farkı var.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
O S Note Note 3 de yaratılan dosyaları açmak için.Note 3 deki S Not ile aynı görünümde ama aralarında epey özellik farkı var.
Hiç yoktan iyidir la yeni s noteye kimse hayır demez :D

MaxipmaN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: serdar_gs
enterneoll

enterneoll

Üye
Ben alali 1 seneyi gecti.. kesinlikle piyasadaki en iyi telefonlardan biri.. hatta en uzun sure kullandigim telefon oldu... note 2 varken bence note 3 almak cok mantiksiz o fiyat farkini kesinlikle hak etmiyor note 3, ama samsung un yavas kalmasi ve note 3 cok satmak icin guncellemyi gec vermesi beni samsungtan soguttu.. millet 4.4 e geciyor, note 2 gibi bir cihaz hala 4.1 de..
yanlız note 3 alınmaz derken :D piyasadaki satışta olan en güçlü cihazlardan haberin olsun diye yaziyim

cank551977

cank551977

Üye
yanlız note 3 alınmaz derken :D piyasadaki satışta olan en güçlü cihazlardan haberin olsun diye yaziyim

Haberim var.. ama aradaki fiyat farkini hak etmiyor...

Note 2 1200 tl note 3 2000 tl... note 3 o kadar iyi mi note 2 den..?? Bence degil...

enterneoll

enterneoll

Üye
Haberim var.. ama aradaki fiyat farkini hak etmiyor...

Note 2 1200 tl note 3 2000 tl... note 3 o kadar iyi mi note 2 den..?? Bence degil...
eğer elimde note 2 yoksa note 3 1900 tl gider onu alırım her zaman almışken en iyisini alırım

Üst Alt