Note 2[4.3] Kurulumu En kapsamlı Anlatım[HATASIZ ŞEBEKE+ WİFİ+ ROOT!+ KNOX'U KALDIRMA]

Sponsorlu Bağlantılar

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Note 2[4.3] Kurulumu En kapsamlı Anlatım[HATASIZ ŞEBEKE+ WİFİ+ ROOT!+ KNOX'U KALDIRMA]
4.3 kurduktan sonra Tek tek şebeke için yapılması gerekenleri okudum belki 50 ayrı kaynaktan. söylendiği gibi modem ve kernel yükleyip telefonu açtım bu defa şebeke geldi ama wifi gitti (stock 4.3 europa romu denedim hint denedim fransız denedim) ve tüm yöntemleri tek tek denedim. bir sürü patch uyguladım ama nafile. tam bu şekilde kullanmaya karar vermişken. hong kong sürümü kullandığımı hatırlayıp google da sürüm numarasını aratıp translate ile kargacık burgacık yazılardan anladığım bir yöntemi uygulamaya karar verdim. Şimdi anlatacağım. Kurulum aşağıdadır.
özellikle söylüyorum 4.3den 4.1.2 dönüş yoktur!!

4.3 Hong Kong sürümü ile hatasız kurulum(şebeke sorununa birebirdir özellikle benim gibi klon imeisi olanlaraa)..

Android 4.3 güncellemesiyle gelen yenilikler
Henüz Android 4.3 yüklememiş olanlar için güncellemeyle birlikte göreceğiniz yeniliklerin kısa bir özeti şöyle:
- GALAXY GEAR desteği
- TRIM desteği
- Samsung KNOX
- Samsung Wallet
- Daha iyi RAM yönetimi
- Çekirdek arayüz unsurlarının Galaxy S4 seviyesine çıkarılması (genel olarak telefonda Galaxy S4 temaları)
- Yeni Samsung klavye
- Güncellenmiş GPU sürücüleri (Daha yüksek benchmark skorları)
- Yeni kilit ekranı: Çeşitli widgetlar, Android 4.1.2'e oranla daha geliştirilmiş dalgalanma efekti, saat boyutunu değiştirme ve kişisel mesaj girme seçenekleri
- Yeni ekran modları (S4'teki gibi): Uyum Ekranı ve Profeyonel Fotoğraf
- Daydream
- Sürücü modu
- Hareketli bildirimler
- SD karta transfer özelliği
- Yeni kamera modu: Sound and Shot
- Bildirim paneline yeni ilaveler
- Tamamen elden geçirilmiş Ayarlar kullanıcı arayüzü (Galaxy S4'deki sekmelerle ayrılmış şekilde)
- Ses kontrollerinin uygulanması (Galaxy S4'te olduğu gibi telefonun belli fonksiyonlarını sesle idare etmenize yarıyor)
- Yeni Samsung uygulamaları: Hesap Makinası, Saat, Kontaklar, Galeri, Müzik
- Tam ekran Samsung uygulamaları
- Yeni S-Voice (Galaxy S4'den gelen)

Model: GT-N7100
Country: Hong Kong
Version: Android 4.3
Changelist: 2308196
Build date: Tue, 17 Dec 2013 12:20:31 +0000
Product Code: TGY
PDA: N7100ZSUEML1
CSC: N7100OZSEML1
MODEM: N7100ZSEML1
DOWNLOAD:

~~ 1) Romu Yüklemeden Önce Ne Yapmalıyım ? ~~
Yapmayan arkadaşlar olabilir ama ben mutlaka Wipe ların hepsinin yapılmasını öneriyorum yoksa yazılımı yükledikten sonra birçok bug ile karşılabilirsiniz. (Bug: Saçma Hatalar)

Not : Yapacağımız Wipe işlemleri telefonunuzdaki bilgileri silecek ve sıfırlayacaktır. Ona göre yedeğinizi almayı unutmayınız. !

Wipe Nasıl Yaparım ?

Telefonunuzu kapatın daha sonra "SES AÇMA" + "MENU" + "GÜÇ" düğmelerine aynı anda basınız ve bekleyiniz. Doğru zamanlama ile yaptıysanız minik yeşil android iconumuz gözükecek ve daha sonra CWM'miz gelecektir.

Burada yapmamız gereken sırasıyla "Wipe/Data Factory Reset" ve "Wipe Cache Partition" dur.Ses kısma tuşu Aşağı Ses Açma Yukarıya yönlendirir seçili ekranı. wipe lara gelip Güç tuşuna basınız ve içinde YES e gelip gene GÜÇ tuşuna basınız.
Bunları yaptıktan sonra telefonu kapatınız.

Bunları yaptıktan sonra elimizde rom dosyası hazır bulunmalı.

~~ 2) Sorunsuz ve En Güncel 4.3 ROMU Nereden İndireceğim ? ~~

DOWNLOAD:
Regular'a tıklayıp indirin.

Hata verirse sağ üstteki Retry a Live Version'u seçin
~~ 3) Romu Yükleme İşlemleri RESİMLİ ANLATIM !! ~~

Şimdi sıra geldi Romu yükleme işlemine. Yapacağımız iş telefon kapalı iken "SES KISMA" + "MENÜ" + "GÜÇ" tuşlarına basılı tutuyoruz ve alttaki resimde soldaki ekran geliyor bu ekran geldikten sonra "SES AÇMA" ya basıyoruz ve ekran sağdaki gibi oluyor o konumda iken USB Kablonuz ile telefonu bilgisayara bağlayın.

Not : Rom yükleme işlemi öncesine bataryanız en az %50 olsun.

+ Odin İndirmek Ve Romu Odin Üzerinden Yüklemek !

Odin programını rardan çıkarıyoruz ve simgesinden programı açıyoruz. Bu arada rom dosyamız hazırda bulunmalı ve telefon "DOWNLOAD MODE" da iken pcye bağlı olmak durumundadır.

~~ 4) Odin Telefonumu Görmüyor Ne Yapmalıyım ? ~~
Evet arkadaşlar Odin telefonuzu görmüyor olabilir. Bu durum sıkça yaşanıyor bende bunada kesin bir çözüm sunayım dedim ve anlattıklarımı yaparsanız inşallah sorunu çözeceksiniz.

1)Şimdi ilk olarak linkte verdiğim Samsung Usb Drivers dosyasını indirin ve yükleyin . Yükleme bitince telefonu Download Mode'a alarak bilgisayara bağlayın usb bağlanınca çıkan o ses çıktıysa 3-5 saniye bekleyin eğer windows üzerinde herhangi bir yükleme işlemi gerçekleştiriliyorsa dokunmayın bitsin. Bitince bu işlemi tekrarlayın.

2)Telefonu Download Mode'a alarak Odin'e bağlayın. Bazı arkadaşlarda sorun burada çözülür ve sorunsuz gözükür. Gözükmeyen arkadaşlar okumaya devam etsin.

3)Evet hala telefonunuz gözükmüyorsa Samsung Usb Drivers.RAR dosyasını indirin ve içinden çıkanlari bir klasöre atın.

4)Bilgisayarım sağ tuş "Özellikler"den "Aygıt Yöneticisi" 'ne giriş yapın orada "Gadget ****** (Sarı Ünlemli İsmi farklı olabilir)" 'i göreceksiniz
sağ tuş "Sürücü Yazılımını Güncelleştir" >> "Sürümü Yazılımı için Bilgisayarımı Tara" >> "Gözat" ' a basarak çıkardığımız dosyaların klasörünü seçin ve "İleri" deyin kurulması gerekir ve "Son" a basarak işlemi bitirin Odin'i kapatıp açın gözükmesi gerekir.

Hala gözükmüyorsa usb portunuzda sorun vardır farklı bir usb girişine takın.

~~ 5) Yükleme bittikten Sonra Neler Yapmalıyım ? ~~
Yükleme bittikten sonra telefon açılacaktır Bataryayı çekin ve telefonu kapatın ardından. Tekrar wipe yapınız.

Wipe Nasıl Yaparım ?

Telefonunuzu kapatın daha sonra "SES AÇMA" + "MENU" + "GÜÇ" düğmelerine aynı anda basınız ve bekleyiniz. Doğru zamanlama ile yaptıysanız minik yeşil android iconumuz gözükecek ve daha sonra CWM'miz gelecektir.

Burada yapmamız gereken sırasıyla "Wipe/Data Factory Reset" ve "Wipe Cache Partition" dur. .Ses kısma tuşu Aşağı Ses Açma Yukarıya yönlendirir seçili ekranı. wipe lara gelip Güç tuşuna basınız ve içinde YES e gelip gene GÜÇ tuşuna basınız.
Bunları yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatınız.

Ve artık 4.3 hazırdır.

~~ 6) NOTE 2 için Telefona Custom CWM Yüklemek !! ~~
Custom CWM Nedir ?

Custom CWM Samsung'un kendi orjinal yazılım yükleme ekranının dışında resmii olmayan Yükleme ekranıdır. Birçok Custom rom , ayar , yükleme işlemlerini sorunsuz yapabilmek için gereklidir.

Telefonu Download Mode'a alarak Odinden PDA'ya basıp verdiğim Cphilz_touch_5.15.0-n7100.tar.md5 dosyasını seçip yüklüyoruz.

~~ 7)NOTE 2 için Telefonu Rootlama İşlemi ~~

Root Nedir ?

Root nasıl windowsu crackleriz birnevi telefonu crackleme işlemi gibidir. Samsungun orjinal romunda izin verilmeyen ayarları ve uygulamaları yüklemek için yapılması gereken telefonu çok daha detaylı kullanmamıza izin veren erişim aracıdır.

4.3 herkes rootu odinle kuruyor knox uygulması rootun kurulmasını engelliyor google playdan güncelleyin vs diyor herkes ama bugun farkli bi yol izleyerek sorunuz rootu kuracaz

verdiğim UPDATE-SuperSU-v1.65 elefonun hafıza kartına atıyoruz ve telefonu SES AÇMA + MENÜ + GÜÇ tuşlarına basarak açıyoruz .

Apply update from external'dan yükleyin(çıkmayanlar için install zip from sdcard -choose a zip from external sdcard dan yüklesin-) reboot system now deyin işlem bitti.

Telefon açılınca sUper su durduruldu uyarısı vercek google playden güncelledim, güncelleme sonrası super su açılınca "normal" i seçin ve knox u kapatayımmı diye sorcak kapatın
:nargile:
~~ 8)Klon İmeisi olanlar için Özel Patchli GT-N7100_ModemMJ9.zip (Şebeke Problemini Giderir) ~~ ( sadece Hong kong romunda çalışır kernel sakın kurmayın wifi gider)
Evet arkadaşlar klon imeili telefonlarda yeni romu yükleyince şebeke gider ve gelmez. Anlatacağım adımları dikkatli okursanız bununda üstesinden geleceksiniz.

(ilk iki madeyi gecebilriz)
1)Telefonu Rootluyoruz.

2)Telefona Custom CWM yüklüyoruz.

3)Verdiğim GT-N7100_ModemMJ9.zip Paketini telefonun hafıza kartına atıyoruz ve telefonu SES AÇMA + MENÜ + GÜÇ tuşlarına basarak açıyoruz .

4)Apply update from external'dan yüklesin (çıkmayanlar için install zip from sdcard -choose a zip from external sdcard dan yüklesin-) GT-N7100_ModemMJ9.zip
dosyasını seçip yükleyin ve wipe cache partition yapıp reboot system now deyin işlem bitti.

Paketin İçinden çıkan .zip dosyalarını direk hafıza kartınıza atacaksınız.
~~ 9) TİTANİUM BACKUP nedir ne işe yarar?~~

(özelikle knoxu silmeye yarar okumaya devam edin)

Titanium Backup, uygulamaları yedekleye bileceğiniz bir program. Hem sistem dosyalarını yedekleyip hemde sonradan telefona kurduğunuz uygulamala, oyun vs yedekleyebilirsiniz.

Yedeklediğiniz dosyalar SD kart içinde Titanium Backup içinde durur. Böylece cihazınıza ROM attığınızda bütün uygulamaları tek tek
yükleme derdinden kurtulurusunuz.

NOT: Programı kullanabilmeniz için telefonunuz ROOT edilmiş olması gerekiyor.

link:

~~ 10) knoxu kökten silmek~~
Samsung Knox, son zamanlarda özellikle Samsung kullanıcılarının çok fazla adını duymaya başladığı ve biraz da şikayetçi oldukları bir güvenlik sistemi.

sırayla ilk titaniumdan sonra root explorerden siliniz (telefonun rootlu olmaldır.)

Titanium backup yöntemi

Titanium backubu uygulamayı telefonunuza kurun.
Resimdeki gibi Knox geçen tüm dosyaları siliniz.

Root Explorer yöntemi
    • Root Explorer adlı uygulamayı telefonunuza kurun.
    • Resimdeki gibi Knox geçen tüm dosyaları siliniz.

4.3'te Geliştirici Seçeneklerini Açmak !!

Evet arkadaşlar bildiğimiz gibi Samsung 4.3'te Geliştirici Seçeneklerini ayarlardan kaldırdı. Ama tamamen kaldırmamış sadece bir ayar yapmak gerekiyormuş .

Ayarlar >> Daha Fazla >> Cihaz Hakkında >> Yapım Numarası yazan yere 4 5 kere tıklatın >> Bir geri çıkın ve Geliştiri Seçenekleri bir üstte gözükecektir.

Yorumlarınızı eksik etmeyin ki konu üstte kalsın böylece daha çok kişi görsün.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN, scknylmz35, salih569 ve 4 diğerleri

hasan356

hasan356

Üye
Benim telefon orjinalde alman rom yüklü genede senin 4.3 Hong Kong romunumu yükleyecez yoksa 4.3 alman romumu? emeğine sağlık teşekkürler...

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Benim telefon orjinalde alman rom yüklü genede senin 4.3 Hong Kong romunumu yükleyecez yoksa 4.3 alman romumu? emeğine sağlık teşekkürler...
hocam bütün n7100 uyumludur sorun cıkarsa yardımcı olurum

hasan356

hasan356

Üye
Ben önceden sammible den Android 4.3 Ger O2 (N7100XXUEMK9_N7100VIAEML2_VIA) indirmiştim orjinal rom almanca benim tel bu indirdiğimimi yükleyim yoksa senin hong kong romumu yükleyim birde clon imei demişsin o ne demek benim telefonun clon olup olmadığını nasıl anlarız ben telefonu orjinal internetden satın aldım herhangibir imei değişikliği yapmadım sen neden clon imei kullanıyorsun? Emeğine sağlık teşekkürler...UPDATE-SuperSU-v1.65 virüs var bunda hem exe diye bitiyo emin misin bunun doğru dosya olduduğuna md5 veya apk olması gerekmezmi?Virüs çıkmasının sebebi upload sitesinden kaynaklı zippyshare e upload edebilirmisin? indirince virüs programı hemen siliyo UPDATE-SuperSU-v1.65'yuUSB_Drivers_1.5.27.0.rar dosyası da virüse benziyo sonu rar diye bitiyo özelliklerinde exe uygulama dosyası diyo zippy share veya mediafire bunlara upload etmekde fayda var diğer upload sitelerinden virüs iniyo emeğine sağlık teşekkürler...Ayrıca bir sorum daha olacak ilerde format atmak istesek knox tekrar yüklenir ilerde format atınca nasıl bir işlem uygulayacaz gene bu yapılanların aynısınımı yapacaz, root bence çok gerekli android in hangi sürümü olursa olsun root yapılmalı...

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Ben önceden sammible den Android 4.3 Ger O2 (N7100XXUEMK9_N7100VIAEML2_VIA) indirmiştim orjinal rom almanca benim tel bu indirdiğimimi yükleyim yoksa senin hong kong romumu yükleyim birde clon imei demişsin o ne demek benim telefonun clon olup olmadığını nasıl anlarız ben telefonu orjinal internetden satın aldım herhangibir imei değişikliği yapmadım sen neden clon imei kullanıyorsun? Emeğine sağlık teşekkürler...UPDATE-SuperSU-v1.65 virüs var bunda hem exe diye bitiyo emin misin bunun doğru dosya olduduğuna md5 veya apk olması gerekmezmi?Virüs çıkmasının sebebi upload sitesinden kaynaklı zippyshare e upload edebilirmisin? indirince virüs programı hemen siliyo UPDATE-SuperSU-v1.65'yuUSB_Drivers_1.5.27.0.rar dosyası da virüse benziyo sonu rar diye bitiyo özelliklerinde exe uygulama dosyası diyo zippy share veya mediafire bunlara upload etmekde fayda var diğer upload sitelerinden virüs iniyo emeğine sağlık teşekkürler...Ayrıca bir sorum daha olacak ilerde format atmak istesek knox tekrar yüklenir ilerde format atınca nasıl bir işlem uygulayacaz gene bu yapılanların aynısınımı yapacaz, root bence çok gerekli android in hangi sürümü olursa olsun root yapılmalı...

1) *#06# arayak imei çıkar telefonun arkasındaki imei tutarsa klon imei değildir yani yurtdışı ürünü değildir
2) herhangi rom fark etmiyo alman yüklseende honkong yüklesende aynı programlar yüklenir benimki klon ürün olduğu için şebek sorunu çıkartmayan en sağlam rom budur.
3) super su yu hiç açmadan hafıza kartına atıp kurman gerek ondan önce cwm kurmalısın virüssüzdür link ölmüş sadece
4) diğer dosyalar sorunsuzdur
5) titanium ve root explorer ile silersen fabrika ayarına dönse dahi geri gelmez knox

hasan356

hasan356

Üye
Hata
Paket dosyası doğru bir şekilde imzalanmadı. Uygulamanın önceki kopyasına ait yüklemeyi kaldırın ve tekrar deneyin.
Tamam

Tüm herşeyi yaptım oldu super su yu güncellemeye sıra gelince güncellemedi.
Google uygulama doğrulamayı iptal ettim Bilinmeyen kaynaklaradan uygulama yüklemeyi aktif ettim en son sürüm Supersu 1.93 ve supersu 1.0 pro yükledim hep engelleme penceresi geldi açılmıyo super su nasıl yapacaz rom la alakalımı bu iş ben bir araştırayım

Bu sitede anlatmış:
Senin yöntemle supersu yu tekrar hafıza kartına atıp yükledim bu sefer oldu titanyum back up la sildim root explore lada sildim yanlız titanyum back up da knox diye aratınca com.sec.knox.eventsmanager 1.0 diye bişey vardı ben onuda sildim şimdi telefonu tekrar bir formatlayıp ayar çekecem sağolasın root geri geldi knox gitti sayaç bir oldu ama onada ilerde bir çözüm buluruz artık...:)Format attım kapandı açıldı yanıp sönen samsung yazısı geldi öylece kaldı açılmadı wipe yaptım rom yükleyim dedim rom yarıya gelince kitlendi kitlenmenin sebebi usb kablosu geldi gitti ondan galiba tekrar wipe yaptım açdım kapadım rom yükledim supersu silinmişti komple kaldırılmış bende supersu yu hafıza kartından(telefonun hafızasına atarakda oluyo) tekrar yükledim güncelledim knox u sildim şimdilik herhangibir aksilik yok ama format atmak gerektiği zaman tüm bu işlemleri tekrar yapmak zorundayız yoksa telefon açılmıyo, ben şans eseri root u sildim komple kaldırmak istesek nasıl bir işlem uygulayacağız ama sayacı sıfırlayamadıkdan sonra rot u silmenin anlamı yok sayacı sıfılamak için bişeyler bulmak lazım ilerde oda olur işallah...

Son düzenleme:
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Hata
Paket dosyası doğru bir şekilde imzalanmadı. Uygulamanın önceki kopyasına ait yüklemeyi kaldırın ve tekrar deneyin.
Tamam

Tüm herşeyi yaptım oldu super su yu güncellemeye sıra gelince güncellemedi.
Google uygulama doğrulamayı iptal ettim Bilinmeyen kaynaklaradan uygulama yüklemeyi aktif ettim en son sürüm Supersu 1.93 ve supersu 1.0 pro yükledim hep engelleme penceresi geldi açılmıyo super su nasıl yapacaz rom la alakalımı bu iş ben bir araştırayım

Bu sitede anlatmış:
Senin yöntemle supersu yu tekrar hafıza kartına atıp yükledim bu sefer oldu titanyum back up la sildim root explore lada sildim yanlız titanyum back up da knox diye aratınca com.sec.knox.eventsmanager 1.0 diye bişey vardı ben onuda sildim şimdi telefonu tekrar bir formatlayıp ayar çekecem sağolasın root geri geldi knox gitti sayaç bir oldu ama onada ilerde bir çözüm buluruz artık...:)Format attım kapandı açıldı yanıp sönen samsung yazısı geldi öylece kaldı açılmadı wipe yaptım rom yükleyim dedim rom yarıya gelince kitlendi kitlenmenin sebebi usb kablosu geldi gitti ondan galiba tekrar wipe yaptım açdım kapadım rom yükledim supersu silinmişti komple kaldırılmış bende supersu yu hafıza kartından(telefonun hafızasına atarakda oluyo) tekrar yükledim güncelledim knox u sildim şimdilik herhangibir aksilik yok ama format atmak gerektiği zaman tüm bu işlemleri tekrar yapmak zorundayız yoksa telefon açılmıyo, ben şans eseri root u sildim komple kaldırmak istesek nasıl bir işlem uygulayacağız ama sayacı sıfırlayamadıkdan sonra rot u silmenin anlamı yok sayacı sıfılamak için bişeyler bulmak lazım ilerde oda olur işallah...
sorunsuz yüklediysen ne mutlu sayaç benimki 30 :D bende yapabilsem sağlam bi konuyok xda sitesinde mevcut aslında ama inglizcem sağlam değil ceviride iyi çevirmiyo.

hasan356

hasan356

Üye
Ver o sitenin adresinide ben bir bakıyım ayrıca tüm işlemlerden sonra harita çalışmadı cracklı uygulama indirme programı mobogenie var map uygulamasını güncelle dedim çalışıyo hemde orjinalinden daha iyi çalışıyo cracklı çünkü benim sayaç 3 oldu sıfırlamak lazım ne olur ne olmaz...Formatdan sonra kitlenmeyede bir çözüm bulmak lazım....

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Ver o sitenin adresinide ben bir bakıyım ayrıca tüm işlemlerden sonra harita çalışmadı cracklı uygulama indirme programı mobogenie var map uygulamasını güncelle dedim çalışıyo hemde orjinalinden daha iyi çalışıyo cracklı çünkü benim sayaç 3 oldu sıfırlamak lazım ne olur ne olmaz...Formatdan sonra kitlenmeyede bir çözüm bulmak lazım....
arama motoruna ne aramak istersen yazabilirsin , ayrıca düzgün kurulumda hata vermez sayaç sıfırlmada bende bişey bulamadım..

Rakaful

Üye
Bu yöntemle wifi düzelirse telefoncuya vereceğim para cebimde kalmış olacak dolayısıyla arkadaşa yemek ısmarlamak için yeterli olan bakiyeye de sahip olmuş olacağım :)

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Bu yöntemle wifi düzelirse telefoncuya vereceğim para cebimde kalmış olacak dolayısıyla arkadaşa yemek ısmarlamak için yeterli olan bakiyeye de sahip olmuş olacağım :)
klon imeili note 2'mde wifi sorunu yaşadım bende baska bi rom yükleynce ilk wifi calıstı sebeke olmadı şebeke sorunu düzeldi wifi calışmadı derken telefon bu romu buldum Dn3 kurmak isterdim note 3 özellikleri ama wifi bozuk olduğu iiçin bu rom eniyisi vede sorunsuz calışaktır:)

Rakaful

Üye
Özelden yazar mısın kardeş yemek sözüm söz (:

• Beğen
Tepkiler: cici60
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
hertürlü yardımcı olurum burdan bi çıkar beklentim yok eyvallah :)

• Beğen
Tepkiler: Rakaful

Rakaful

Üye
Çok teşekkür ederim kardeşim Allah senin de sıkıntılarını gidersin :)

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Rakaful

Rakaful

Üye
Ben çoktan hallettim telefonumun keyfini sürüyorum :)

rcpdrnc

Üye
kardeşim selamlar, benim orjinal samsung türkiye galaxy note II telefonum var. bu 4.3 tr güncellemesini beklemekten sıkıldım şimdi bi avrupa romunu kurarsam benim şebekem falanda gidermi yoksa sadece klon imei olanlardamı var bu sorun ?

fatih544

fatih544

Üye
Hocam iyi yapmışsın da bnde başta 4.3 den 4.1.2 nasıl gececegini bilmiyodum sadece cwm den 4.1.2 custom rom kur sonra onu orjinal yap basit bide ditto note3 romu kullan bn 1 senedir kullanıyorum teli böyle stabil bi rom görmedim lag sız bug suz muhteşem bişi tavsiye ederim..bu arada arkadaşlar imei geri getirme yapılır

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Note 2 Tr için güncelleme çıkarsa buradaki rom kullananlar aynen burada anlatıldığı gibi kurabilir mi

• Beğen
Tepkiler: mrdn_4747

Üst Alt