Norton Symbian Hack - Nokia Belle FP1 (Nokia 808, 700, 603 ve 701)(Güncelleme-Video'lu)

Sponsorlu Bağlantılar

akifd

akifd

Üye
fp2 için böyle bir buluş yokmu kurup hemen hacklesek nossbar yapmış ama ÇOK karışık ve bilgisayar lazım ona teşekkürler

sado_27

sado_27

Üye
«Nokia 603 Belle FP2 norton ( yüklenemiyor bu yerleşik bir bileşen) hatası alıyorum yokmu hack flassız yolu ? bulan varsa yardımcı olsun :(

erytn1

Üye
tskr

bağçe

Üye
701 olmadı

asigsasi

asigsasi

Üye

sonuç yine aynı hack lenmiyor sanırım biz bu fp2 uzun süre hack yapamıyacağız

mutlaka eksik yaptığın bir yer vardır adımları gözden geçir tekrar dene ve sorun olursa konuya yaz

olumsuz4575

olumsuz4575

Üye
603 telefonum war heckleyemedik gitti olmadı gene tlf attım
verilen uygulamaları yuklemedi bile sertifika diye bişi diyo nasıl olcak bu iş ya
işi iyi bilen birileri yardım etsin

Emrgncy

Emrgncy

Üye
603 telefonum war heckleyemedik gitti olmadı gene tlf attım
verilen uygulamaları yuklemedi bile sertifika diye bişi diyo nasıl olcak bu iş ya
işi iyi bilen birileri yardım etsin
C:/sys/bin ve C:/patches klasörlerine gereken dosyaları atarsan sorun düzelir...

olumsuz4575

olumsuz4575

Üye
bende heckleyemedim tlf yuklemedi bile uygulamaları

nopeyour

Üye
eline saglık kardeş hackledigim birşeyi kayboldu ama burada bulabildim digerlerinin hep bilgisi yanlış özelliklede yanlışlık xplorer ile yapmak bu işi filebrowsermi ne varya diger dosya ymneticisi onunla yapın kesin çözüm olur

sergeant_kaan

sergeant_kaan

Üye
ben bu ılk programı yukleyemedım bu bır yerleşik bileşendir hatası aldım telefonum nokia700 bunun sebebini bilen varmı

Emrgncy

Emrgncy

Üye
  • Beğen
Tepkiler: sergeant_kaan
ibyz07823

ibyz07823

Üye
fp2 603 denedim olmadı

manolyam63

manolyam63

Üye
burdan sadece nokia belle ıcın hack yapılır smbyan pack ıse olmaz ....

gececi61

gececi61

Üye
slm ben 701 kullanıyorum NortonSymbianHackLDD.sis yükllemiyor BU YERLEŞİK BİR BİLEŞEN hatası veryor

- - - Eklendi - - -

slm ben 701 kullanıyorum NortonSymbianHackLDD.sis yükllemiyor BU YERLEŞİK BİR BİLEŞEN hatası veryor

Emrgncy

Emrgncy

Üye

- - - Eklendi - - -

Telefonun fp2, üst konuda fp2 ler içinolan hack yöntemine bak.

manolyam63

manolyam63

Üye
:tşk:

Üst Alt