Norton Symbian Hack - Nokia Belle FP1 (Nokia 808, 700, 603 ve 701)(Güncelleme-Video'lu)

Sponsorlu Bağlantılar

hafay

Üye
soft formatta neler siliniyor yedek almam lazımmi?

x4nq.raL1

x4nq.raL1

Üye
c6-01 hack OLMADI

Clavata.TR

Üye
Nokia N8 Refresh Olmadı

dedcal07

Üye
nokia 701 e kurdum programi telefon kinitlendi acilmiyor artik yardimm

Emrgncy

Emrgncy

Üye
nokia 701 e kurdum programi telefon kinitlendi acilmiyor artik yardimm

Hafıza kartını çıkarıp açmayı dene, birde bataryayı çıkar tekrar tak, olmadı hard format at açılır...

DustoJniK

DustoJniK

Üye
    Konu Sahibi
Mutlaka Yanlış Birşeyler Yapıyorsunuzdur. Olmaması İçin Hiçbir Neden Yok Tüm Symbian ^3 ve Gelişmiş Sürümlerinde Çalışır. Test Edildi.

kaderkaplan

Üye
allah razı olsun neler yaptım olmadı seninkiler işime yaşadı n 79 da yaptım şuan s60v3 çok basit mis hafta larımı almıştı bu benim herkes duysun beni maxicep te okudum makale makale yazdım olmamıştı burda çok basit imiş

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
nokia 603 hackedddd!:-):) teşekkürler

amficci

amficci

Üye
yazdıklarınızı aynen uygulandım ve sorunsuz çalıştı teşekkürler

kreyt.bond

Üye
ya ben de rompatcher daki yamalarn üstte olanı yani installserver tik olmuyo nsl yapcam tel n73

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ya ben de rompatcher daki yamalarn üstte olanı yani installserver tik olmuyo nsl yapcam tel n73

Telefonuna uygun olan installserver.exe dosyasını C:/sys/bin klasörüne atıp telefonu tekrar başlat, artık olması gerek...

Emrgncy

Emrgncy

Üye
tele uyqun installserver nerden bulcam

Biraz bekle upload ediyorum...

- - - Eklendi - - -

Link'i tıkla ve zip dosyasını indir. X-plore yardımıyla zip'i aç ve içindeki installserver.exe dosyasını C/sys/bin klasörüne at, attıktan sonra tekrar bin klasörünü kontrol et.

installserver.exe dosyaysının bin klasörünün içinde olduğundan emin ol.
Daha sonra telefonu tekrardan başlat ve rompatcher'ı çalıştır yamaları aktif et, install yaması aktif olmayacak ama sorun değil, open4all yamasının aktif olması yeterli.
Artık unsigned bir uygulama yüklemeyi deneyerek hack işleminin olup olmadığını kontrol edebilirsin...

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Link'i tıkla ve zip dosyasını indir. X-plore yardımıyla zip'i aç ve içindeki installserver.exe dosyasını C/sys/bin klasörüne at, attıktan sonra tekrar bin klasörünü kontrol et.

Daha sonra telefonu tekrardan başlat ve rompatcher'ı çalıştır yamaları aktif et, install yaması aktif olmayacak ama sorun değil, open4all yamasının aktif olması yeterli.
Artık unsigned bir uygulama yüklemeyi deneyerek hack işleminin olup olmadığını kontrol edebilirsin...

Linkte hata var bekle tekrar veriyorum

- - - Eklendi - - -

Buradan indir

kreyt.bond

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Linkte hata var bekle tekrar veriyorum

- - - Eklendi - - -

Buradan indir
eyw kaqdes saol tel n73 hackedddd :)

abdulsamettopra

Üye
nokia 500 de çalıştı.Allah razı olsun

seymen_brs

Üye
tskler 603 sonuc olumlu

Üst Alt