• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Nokia'nın ilk Android telefonunu üretmeye başladığı bildirildi!

Sponsorlu Bağlantılar

savaza

savaza

Üye
geçeenlerde n8 modelinin android sürümünü gördüm ne kadar doğru bilmiyorum

Enes

Enes

Üye
nokia mazide kaldı :)

Emre

Üye
Yılan oyunu oynamak isteyen var mı? :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Ersin AkBuLuT

Üye
Alcatel i satın aldı

esed44498

esed44498

Üye
Nokia androidde geride kaldi ama android telefonlarin gucunu,donanimini,performansini 100% dusunursek.Nokia uygun fiyatlara 70-75% telefonlar uretirse ve nokia kendine ozel tasarim ve ozellikler eklerse basarili ola bilir.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Kaliteli olsun pahalı olsun varsın nokia olsun bizim olsun

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Efsane geri donuyor ..
O bir Nokia ..
Guzel sloganlar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Liderlerin de tatile gitmesi gerekir .

tungtk1004

Üye
Bence patlama yapıcak millet nokia kalitesini özledi şahsen çıkartsın ben hemen alırım.

• Beğen
Tepkiler: RetaXter ve cihanata_1
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Yine Nokia yine Android konusu ve yine başrollerde Emre !! Hakikaten kabak tadı vermeye başladı. Nokia'dan bu saatten sonra bir cacık olmaz. Cacık olursa da yoğurda, sarmısağa, hıyara, tuza yazık olur.

İlla cihaz çıkartacaksa adresi android değil #Megoo 'nun devamı olan #Jolla ve #Sailfish işletim sistemi olmalıdır.
Başka da söz söylemeye gerek yok.....

• Beğen
Tepkiler: wpfurkan
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Yine Nokia yine Android konusu ve yine başrollerde Emre !! Hakikaten kabak tadı vermeye başladı. Nokia'dan bu saatten sonra bir cacık olmaz. Cacık olursa da yoğurda, sarmısağa, hıyara, tuza yazık olur.

İlla cihaz çıkartacaksa adresi android değil #Megoo 'nun devamı olan #Jolla ve #Sailfish işletim sistemi olmalıdır.
Başka da söz söylemeye gerek yok.....
nokia kalitesini herkes biliyor android çıkartırsa gayet iyi satar:)

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Emre

Üye
şimdi android mecburiyet diyelim elindekiler ile sonra devam edecek ;)

Üst Alt