Nokia X'ler, Windows Phone'a dönüşecekler!

Sponsorlu Bağlantılar

symbianmanyağı

symbianmanyağı

Üye
hayatında hiç meego kullandın mı bilemiyorum da, meego eğer devam etseydi şuanda meego fanı olarak dolaşıyor olurdun.
kullandım tabi ya bi menü koymuşlar karışık kasıyo uygulama yok bi tane autocad uygulaması yok retrica yok haritalar yanlış yönlendiriyo nokia mapsin nesi güzelse...
meego dışında sistem kullanmamışınız az gözünüzü açın cap canlı sistemler var uygulama kaynıyo.
windowsdan önce nokia batıyodu windows geldi nokia adam oldu

Seglopsi

Seglopsi

Üye
kullandım tabi ya bi menü koymuşlar karışık kasıyo uygulama yok bi tane autocad uygulaması yok retrica yok haritalar yanlış yönlendiriyo nokia mapsin nesi güzelse...
meego dışında sistem kullanmamışınız az gözünüzü açın cap canlı sistemler var uygulama kaynıyo.
windowsdan önce nokia batıyodu windows geldi nokia adam oldu

"Kasıyo" lafını söyleyen ilk insansın MeeGo için. En iyi harita uygulaması da Ovi Maps bunu yoldaki çocuğa sorsan bu böyle. Kaldı ki N9'da Navteq tarafından yazılan Ovi Maps var. Symbian s60v3 gibi Nokia Maps yok.

"Canlı sistemler var" söylermisin Wp'un neresi canlı, neresini kişiselleştirilebiliyosun, neresinde uygulama bolluğu var. Satan herkesin satma sebebi oyun/uygulama eksikliği. Daha dns bile değiştiremeyen bir işletim sistemi WP.

"MeeGo dışında sistem kullanmamışınız" yaklaşık 20 yıldır telefon kullanıyorum. İlk telefonumda "symbian 1.0", 6110i kaldı ki s30, s40, s60, s60v3, s60v5, s^3, maemo, MeeGo ve Android 2.3.6'dan bu yana. Kullandığım işletim sistemleri. Onu da geçtim bak senin kullanamadığın, bu mantıkla devam ettiğin sürece kullanamayacakların: Sailfish, Nemo, Plasma Active, Easy Debian, Firefox OS gibi işletim sistemlerini de kullandım. Hemde aynı anda tek bir telefonda. Bunların hepsi mobil olanlar. Şunu açıkça belirteyim oyun/uygulama bolluğu önceden symbian'daydı şimdi android ve ios'da. WP halen boş ve gereksiz bir sistem.

Nokia adam olduysa neden halen WP'dan birşey olmuyor, mesela benim gibi bugüne kadar 10'larca nokia telefonu satın alıp Nokia'dan başka telefon kullanmamış insanlar neden gidip Lg, Samsung, Sony, HTC veya iPhone almak istiyor veya tümdengelim yapalım aynı mantıkla neden Nokia almak istemiyor.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar, Dede, 0MG90 ve 1 kişi daha
-Emre

-Emre

Üye
@symbianmanyağı harbiden makyaksin abi meego gelisse suan elimde bi nokia olurdu. Nokia'yi batıran microsoft çok geç kalıyorlar

Emre

Üye
hayatında hiç meego kullandın mı bilemiyorum da, meego eğer devam etseydi şu anda meego fanı olarak dolaşıyor olurdun.
Meego Android'in İpini Çekecek Tek İsletim Sistemiydi :(

• Beğen
Tepkiler: -Emre
symbianmanyağı

symbianmanyağı

Üye
Nokia adam olduysa neden halen WP'dan birşey olmuyor, mesela benim gibi bugüne kadar 10'larca nokia telefonu satın alıp Nokia'dan başka telefon kullanmamış insanlar neden gidip Lg, Samsung, Sony, HTC veya iPhone almak istiyor veya tümdengelim yapalım aynı mantıkla neden Nokia almak istemiyor.
kardeş o sistemleri kim kullanıyo. madem bu kadar iyi o sistemler niye mağazada windows ios androit var
nokia wimdowsa geçmese düşüşü iflas olurdu adamlar şirkeyi kurtardı bak mis gibi telefon üretiyolar uygulama yok diyen ölsün nası yok

0MG90

0MG90

Üye
O cihazın arkasında Nokia yazmasa kim Wp alır merak ediyorum

• Beğen
Tepkiler: ONe-

Berkkk2375

Üye
2 haftalık urun yazıl 24 haziranda sürpriz var diyorlardı x2 çıktı son sürprizleride xdead oldu:zzz:

Uygulamaaaaa

0MG90

0MG90

Üye
kardeş o sistemleri kim kullanıyo. madem bu kadar iyi o sistemler niye mağazada windows ios androit var
nokia wimdowsa geçmese düşüşü iflas olurdu adamlar şirkeyi kurtardı bak mis gibi telefon üretiyolar uygulama yok diyen ölsün nası yok
"şirketi kurtardı" :D :D
Sana diyecek sözüm yok

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Meego=Gerçek linux ama kiydilar. Yazıklar olsun . Kullandım yani test ettim N900 sanki şu anki android gibi akıcı idi Şaştım kaldım yani öyle hesap yapın sonra kötüleyin. Devrim olurdu .

-Emre

-Emre

Üye

Nokia'nın salaklığı. Durdular. Windows bomboş.

The Shadow

The Shadow

Üye
Microsoft un kullanicilarindan kufur yemek icin bir nedeni daha var artik :D

Emre

Üye
Meego=Gerçek linux ama kiydilar. Yazıklar olsun . Kullandım yani test ettim N900 sanki şu anki android gibi akıcı idi Şaştım kaldım yani öyle hesap yapın sonra kötüleyin. Devrim olurdu .
Nokia'nın Hızına Yetişilmiyor.

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Symbian'ı kendi eliyle öldüren bir firmaya her şey müstehaktır. Daha da beter olsun.

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Battıyordu Sen Nokia'nın Yerinde Olsaydın Ne Yapardın ?
o kullanıcılarını düşünüp davrandımı ki ben onun yerine kendimi koyayım. 2 yıl önce 1000 küsür liraya 808 aldım. sonra symbian servislerini bir bir kapamaya başladı. mağazaya birşey eklenmez oldu, harita çoğu kez çalışmaz oldu, internet radyoyu kapattı ve daha bir sürü şey. 2016 da desteği keseceğini erkenden söyleyince oyun, uygulama vs çıkmaz oldu. markete uygulamaların güncel sürümlerinin eklenmesine izin vermedi. hangi uygulamayı açsam; " artık nokia mağazaya yeni sürüm eklenmesine izin vermiyor" ibaresi gördüm. geliştiricilere mağazaya uygulama göndermeyin diye e-posta atan bir firma ayrıca. meego ya da aynısını yaptı. N9 gibi bir cihazı harcadı. 15 yıl ürünlerini kullandım. bana nokia nın avukatlığını yapma. umarım daha da beter olur.

Son düzenleme:
0MG90

0MG90

Üye
Uzatmanın da anlamı yok zaten. Nokia'yı Microsoft alınca öldü, bitti. Bu kadar.

Emre

Üye
o kullanıcılarını düşünüp davrandımı ki ben onun yerine kendimi koyayım. 2 yıl önce 1000 küsür liraya 808 aldım. sonra symbian servislerini bir bir kapamaya başladı. mağazaya birşey eklenmez oldu, harita çoğu kez çalışmaz oldu, internet radyoyu kapattı ve daha bir sürü şey. 2016 da desteği keseceğini erkenden söyleyince oyun, uygulama vs çıkmaz oldu. markete uygulamaların güncel sürümlerinin eklenmesine izin vermedi. hangi uygulamayı açsam; " artık nokia mağazaya yeni sürüm eklenmesine izin vermiyor" ibaresi gördüm. geliştiricilere mağazaya uygulama göndermeyin diye e-posta atan bir firma ayrıca. meego ya da aynısını yaptı. N9 gibi bir cihazı harcadı. 15 yıl ürünlerini kullandım. bana nokia nın avukatlığını yapma. umarım daha da beter olur.
Nokia'nın Son durumu Satılmadan Önceki Halini
Düşünün Sorunsuzdu Ne Oldu ? Arka Kapılar
Ardında

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
Nokia'nın Son durumu Satılmadan Önceki Halini
Düşünün Sorunsuzdu Ne Oldu ? Arka Kapılar
Ardında

bunların sorumlusu micro ile elop. ama arkadaşın dediği gibi; nokia bitti artık. ne yaparsa yapsın eski itibarını kaybetti. ben ve birçok kişiye göre. o nedenle uzatmaya gerek yok.

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Nokia'nın Allah bin belasını versin. Ocaklarına ateş düşsün cehenneme gitsinler. (AMİNNNN)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 511859 ve bydeathhhone
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
bu telefon ilginç bir android deneyimi yaşatıyordu kötü oldu

Üst Alt