Nokia X6 Şebeke Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

quaker26

Üye
    Konu Sahibi
Nokia X6 Şebeke Sorunu
Yaklaşık 7-8 ay önce Telefon yere düştü ekranın sağ üst köşesinde bi kırılma meydana geldi.Ama o günden sonra telefonda en ufak bir sorun yaşamadım, dokunmatiği dahil herşeyi çok güzel çalışıyordu.2 gün önce birden kapandı , yaklaşık 24 saat geçtikten sonrada gene kendiliğinden açıldı. ne oldu anlayamadım.Telefon dün açıldıktan sonra şebeke bir geliyor , bazen hiç olmuyor , ağa bağlanılamıyor hatası veriyor. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum..

Karanlık97

Karanlık97

Üye
Şebeke ayaları Dört-Band vs. vs. ayarlı mı?

quaker26

Üye
    Konu Sahibi
Dün açıldıktan sonra bir hard format attım sonrasında bir ayarlama yapmadım telefonda..Avea şebeke oluyor belli bir süre sorunsuz , sonra birden kayboluyor , ağa bağlanamıyor hatası veriyor..

Karanlık97

Karanlık97

Üye
İnan bana telefoncuya götür o zaman hiç böyle birşey görmedim :D

- - - Eklendi - - -

İnan bana telefoncuya götür o zaman hiç böyle birşey görmedim :D

Turan

Turan

Üye
telefoncuya goturmekte fayda var benim nkia 3100 dada sebeke arada gdp geliyo.d

9600xt

9600xt

Üye
Yaklaşık 7-8 ay önce Telefon yere düştü ekranın sağ üst köşesinde bi kırılma meydana geldi.Ama o günden sonra telefonda en ufak bir sorun yaşamadım, dokunmatiği dahil herşeyi çok güzel çalışıyordu.2 gün önce birden kapandı , yaklaşık 24 saat geçtikten sonrada gene kendiliğinden açıldı. ne oldu anlayamadım.Telefon dün açıldıktan sonra şebeke bir geliyor , bazen hiç olmuyor , ağa bağlanılamıyor hatası veriyor. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum..

Ben de nokia x6 kullanıyorum ve şebeke sorunu bende de oluştu. Telefonu kapatıp açtığımda bazen nokia yazısı gelmeden ekran ışığı gelip telefon kendini tekrar kapatıyordu. iki üç denemeden sonra telefon açılıyordu. avea şebeke çekmiyordu kafasına göre rastgele sürelerde gelip gidiyordu şebeke. şebeke 5 dk var 10dk yok bazen 1-2saat hiç çekmiyor bazen bir gelip bir gidiyordu. sorun sim kart ta ya da operatörde değil çünkü farklı hattı telefonuma taktığımda da şebeke çekmedi. ayrıca benim hattım başka telefonda düzgün çekiyordu. tamirciye verdim şebeke devresini değiştirdiğini söyledi daha sonra sim kartı okumadığını söyledi bu parçayı da değiştirdi. 6saat boyunca hiç gitmedi dedi ben de tamamdır o zaman dedim. eve geldim 45dk-1saat bir sorun yoktu şimdi tekrar şebeke sorunu başladı yarın tekrar geri götüreceğim tamirciye. 3 senedir kullanıyorum sanırım miyadı doldu artık bu telefonun

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Malesef Şebeke problemi var. Ve bunun çözümü yok. Telefoncuya götürürsen yapar ama belli bir süre sonra tekrar aynı problemi yaşarsın.

exp_l0it

exp_l0it

Üye
kart üzeeindeki şebeke alıcısı değiştirilemez mi nokia yetkili serviste?

Üst Alt