Nokia x6 8gb alınırmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Siyah.

Siyah.

Üye
    Konu Sahibi
Nokia x6 8gb alınırmı ?
performans nasıldır iyimidir.
bana göre fiyatı süper 600 lira gibi bişi
inş bi sorunu yoktur bi yardım:allalla:

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
ya arkadaşım nokia x6 8gbyi nerden buldun ?

Siyah.

Siyah.

Üye
    Konu Sahibi
piyasaya çıkmış diyolar nette var satılıyorlar.

Siyah.

Siyah.

Üye
    Konu Sahibi
helphelphelphelpğhe:off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off::off:

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sorunu yoktur ne demek arkadasım.Sorunu olsa nokia satmaya devam etmez al artık bi telefon sende.
Kaçırma bu telefonu :oke:

Uruloki

Uruloki

Üye
8gb de kasa açıklığı var diye biliyorum

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
16 ile 8 arasında sadece hafıza boyutu farkı var.Yani 16 neyse 8 de o ayrıca öyle bi problem yok.Nokia'nın sadece 5800 modelinde tasarımından dolayı kasa kayıklıgı var.Geri kalan sorunların hepsi diger arkadaslarında dedigi gibi evet kullanıcı hatası...

Siyah.

Siyah.

Üye
    Konu Sahibi
bazı kullanan arkadaşlar var forumda gıçır gucur ediyormuş ele alınca :D :allalla:

zaten gidip kutuyu açarken bakacam öyle bi sorun varsa başka bi kutuya daha bakarız. eğer hepsinde aynıysa yapcak bişey yok :angry:

kadsamuy

Üye
arkadasım sacmalama x6 ya o para verılır mı yıllar oncenın telefonu eskıde kaldı o telefon artık kalas gıbı bır sey bırde nokıa sybıom kullanıyor
600 lıraya androıd lı galaxy nın bı suru telefonun var onlara bak

galaxy ace
galaxy gıo
galax mını vs vs yanı samsung derım sana...

Siyah.

Siyah.

Üye
    Konu Sahibi
600 liraya ace mi var birader

hoss

hoss

Üye
bence sana gore bir telefon yok suan icin biraz daha bekle hele

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
bence de al bi galaxy serisinden telefon hayatını yaşa
(trident tel çıkarmış wt5 diye android 2.2 o da olabilir :ehe:ehe)

Emre-45

Emre-45

Üye
:D
O fiyata biraz daha ekleyim C6-01 C7 alabilirsin

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
X6 eskidi ne demek arkadaslar.Nokia yıllar öncesinden bugünün teknolojisini sunduysa suç mu bu ???

Siyah.

Siyah.

Üye
    Konu Sahibi
X6 eskidi ne demek arkadaslar.Nokia yıllar öncesinden bugünün teknolojisini sunduysa suç mu bu ???
valla ben anlamıyorum milleti :S

c6-01 alınmaz parasına değmiyor :D c7 de alınmaz. ama para sorunun yoksa alınır.

galaxy ace 600 liraya olsa durmam alırım. ama telefona 620 liradan fazla vermem valla

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sen bazı arkadasların dedigini takma zaten ne mal olduklarını anlamıssndr :oke:
Nokia X6'nın getirdiklerini onların önerdigi telefonlar yeni getiriyor daha.İçine sinerse düsünmeden al X6'yı ama olmazsa taş gibi C5-03 seni bekliyor arkadasım.Hem fiyatı daha uygun 520 falan...

Siyah.

Siyah.

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 ün özellikleri güzel tasarımını pek beğenmedim.
x6 ya aşık oldum :sarıl: ama işte araştırmadayız bakalım. güzel telefon eğer bi sorunu yoksa.
anlamadığım olay ise forumda samsung diyoruz bi taraftan sony e. fanları çıkıyor nokia diyoruz ordan android fanları çıkıyor düzgün telefon seçemedik.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Bu modellere werilecek baska alternatif yok aynı fiyatta ve özelliklerde,ben sana bukadarını söyliyeyim sen o'na göre arastır X6'yı :naughty:
Forumda android asıkları var fark ettiysen herkes kullandıgı telefonu övüyor.5800 ile N8'i karsılstırp 5800'ı seçenler mi dersin,N8 ile wave'yi karsılastıranlar mı :aha: forum aşırı karışık...

Siyah.

Siyah.

Üye
    Konu Sahibi
hey allahım allah akıl fikir versin millete kardeşim :ehe
ben x6 da kararlıyım eğer ciddi bi sorun yoksa alırım ufak sorunlar her telefonda olur sorunsuz telefon istiyorsan 2000 lira yı basarsın okadar yani :D

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
X6 8gb piyasada bulursun biraz zorlarsan fiyatları 500-650 arasında değişiyor x6dada genel olarak kasa açıklığı(5800) gibi sorunlar yoktur rahatça alabilirsin 5800 ın abisi yani:d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...