Nokia Windows Phone 7'ye Mi Geçiyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shadow*

Shadow*

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Windows Phone 7'ye Mi Geçiyor ?
Arkadaşlar, sözde sağlam bir söylentiye göre böyle birşeyin olması mümkün olabilirmiş. Yorumlarınıza sunuyorum.

NOT: En alttaki editörün yorumunu okumayı unutmayın.

• Beğen
Tepkiler: brksnr

doruk944

doruk944

Üye
saçma bir atılım olr onun yerine s^3 cihazlara wm 7 veya android yüklenebilse yasal olr daha ii olrdu

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Şu an kesinleşti. Artık Nokia, Windows işletim sistemini kullanacak.

conversations.nokia.com/2011/02/11/open-letter-from-ceo-stephen-elop-nokia-and-ceo-steve-ballmer-microsoft/?mobile

conversations.nokia.com/2011/02/11/welcome-to-the-third-ecosystem/?mobile

• Beğen
Tepkiler: Serhan
vito andolini

vito andolini

Üye
haşırt nokianın en son kazıkladıkları biz olduk yani şimdi yazılım deişimine izin de vermezler

suat1111

suat1111

Üye
olsunbe onu da alırız

venusutarit

venusutarit

Üye
iyi bari 3 yıl sonra yenisini alırız N8 bozulmazsa
Hemde win olur bende Htc almayı düşünüyordum sırf win için

vito andolini

vito andolini

Üye
olsunbe onu da alırız

:kop:aslında bu pr 1.1 meselesi bunla alakalı olabilir yani nokia ne kadar vursumduymaz olsada yapar mı bize bi kıyak n8 - windows phone 7 de güzell olur hani bekliyecez olmadı allem edip kallem edip android

suat1111

suat1111

Üye
:kop:aslında bu pr 1.1 meselesi bunla alakalı olabilir yani nokia ne kadar vursumduymaz olsada yapar mı bize bi kıyak n8 - windows phone 7 de güzell olur hani bekliyecez olmadı allem edip kallem edip android

nokia ya MAİL atmıstım şimdi aradılar güncelleme yok diyorlar verdim coşkuyu

Uruloki

Uruloki

Üye
siz anca WP7 istersin dünyada en az kullanılan sistem ee symbian da uygulama yok diyenler sonra her an virus tehlikesi aşırı kilitlenmeler ve donmalar symbiandan berbat bir sistem size şunu söyliyim linux kullanmış olsaydınız emin olun meego isterdiniz

brksnr

brksnr

Üye
Tmm artk benim için Nokia bitmistir MeeGo bekliyordum ama bunların bisey yapacakları yok :( Neyse bu arada N8 alan arkadaslara gecmis olsun :/

IKHULAKU

IKHULAKU

Üye
nokia tüm akıllı telefonlarını windows işletim sistemine geçirmiyor telaş yapmayalım. sadece win7 platformundan ürün çeşitliliği yapıyor kendisine. win7 özellikle firmalar ve iş hayatı için daha avantajlı. senkronizasyonlar, ofis uygulamaları vs gibi konularda. benim şahsi düşüncem nokia+microsoft bu ürün çeşiti ile RIM üzerine gidip blackberry için sağlam bir rakip olmaya çalışacak. zaten symbian ve meego tamamen terkedilmedi. bu iki platform ile de ios ve android ile rekabet edilecek. sürekli söylenilip duran bir konu var pr 2.0 ile bambaşka bir telefona kavuşacağımız hakkında. sanırım o andan sonra android severlerden bazıları yeniden nokia'ya dönüş yapacaktır. nokia'nın çöktüğü, bittiği yazılıp çizilse de nokia sadece akıllı telefon pazarında müşteri kaybetti. geriye kalan telefonlarda zaten istisnasız pazarın lideri, akıllı telefon grubuna girmeyen telefonlarda neredeyse tüm markaların toplamından fazla bir satış adedi var. o yüzden ben hiç bir zaman nokia'nın biteceğine inanmam. ama microsoft ile bir birliktelik şarttı çünkü iş adamları ve üst düzey yöneticilerin dahil olduğu grupta symbian pek bir şey ifade etmiyordu. şimdi win7 kullanan ürün grubu ile işler çok değişecek. ayrıca microsoft'un kendi markası ile imal ettiği pc yan ekipmanlarının yani klavye, mouse vs kalitesini ve dizayn olarak çok iyi olduğunu herkes bilir. bence bu kalite ve dizayn anlayışı win7 kullanan telefonlara da kalite ve gösteriş getirecektir.

Utku

Utku

Üye
windows phone 7 kullanılacaksa artık nokia dan bir *** olmaz

Uruloki

Uruloki

Üye
ya arkadaşımızın dediği doğru microsoft çok kaliteli firma doğrudur soruyorum hiç pardus kullandın mı sonra bakıyoruz demişsin ki meego da devam etcek sen WP7 testi yaptıklarınu biliyormusun N9 da ee bakın oazarın %7 ni elinde bulunduran bir sistemden bahsediyoruz bence hiç birşey yapamaz nokia bu sefer bakın ios ya da android le symbian kapışması yapamıyoruz da dandik bir WP7yle mi tartışcaz insanların istediği şey bol uygulama ve güzel arayüz ee symbianda bol uygulama varda arayüzde eksik var WP7 ikisindede eksik bence şimdi biri nokia yı durdurmalı dönüp sadece N900 sahiplerini göstermeli bakın ne kadar mutlular diye ki daha önce nokia winmo telefon yapmıştı ve ne kadar tutulduğu aşikar aynı zamanda winmo hatasına düşen firmalar neden şu anda android kullanıyor bence çok büyük bir hata

suat1111

suat1111

Üye
geçmiş olucak bişi yok basarız parayı onuda alırız:ehe

Utku

Utku

Üye
ne zaman çıkacakmış peki

venusutarit

venusutarit

Üye
geçmiş olucak bişi yok basarız parayı onuda alırız:ehe
önce biraz daha fazla çalışmak ve biraz daha tasarruf yapmak lazım ki alabilelim ben N8 alacam diye göbeğim çatladı sıka sıka

Utku

Utku

Üye
venusutarit sen kaç aydır n8 kullanıyorsun ki

IKHULAKU

IKHULAKU

Üye
@Uruloki: nokia daha önce windows mobile telefon yaptı demişsin ama ben 1996 yılından beri nokia kullanıyorum. daha hiç öyle bir telefona denk gelmedim, model adını verirsen biz de öğrenmiş olalım.

venusutarit

venusutarit

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt