Nokia Web Browser V.8.3.1.4 Fix [Mod & Sis By haqanguven]

Sponsorlu Bağlantılar

achambo

achambo

Üye
öncekine göre fark var ama opera hala çok daha seri

emre.koc

emre.koc

Üye

senin ettiğin olsaydı neden konu açayım. Sen eski tarayıcıya döndün bunda eski tarayıcıya dönmüyorsun

- - - Eklendi - - -

n8 ve c7 de sorun yok demekki kimilerinde sisle olmuyor

yenilerinin ayrışmasnda katkıda bulunduysam ne mutlu bana.o zaman .

emre.koc

emre.koc

Üye

ne diyon ya. Neyin kafası bu

- - - Eklendi - - -

operanın yerini birşey tutmaz. Bence en iyi mobil tarayıcısı

buyur usta yanlış anlaşılma var galiba ben size yanlış birşey yazmadım lütfen biraz sakin olalım hayır deyip konuyu kapatabilırsn

Pringles

Pringles

Üye
haqanguven' Alıntı:
operanın yerini birşey tutmaz. Bence en iyi mobil tarayıcısı

Abi haklısın tek sorun facebook düzgün çalışmıyor benim için :( Facebook sorunu neden kaynaklanıyor bir bilgin var mı ?

achambo

achambo

Üye
abi e7 yi de koy istersen denenenlerin içine

akifd

akifd

Üye
cvf falan nasıl yüklenir daha öğrenemedik de sis dosyasını yükleyelim bakalım fp1e nasıl olacak terakk

yaren_dede

yaren_dede

Üye
tarayıcıyı kullanmadığım için sorun varmı bilmiyorum ama yinede yükledim paylaşım için teşekkürler :)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Abi haklısın tek sorun facebook düzgün çalışmıyor benim için :( Facebook sorunu neden kaynaklanıyor bir bilgin var mı ?

siteyle alakalıdır. Normal faceyi kullan touch u kullanma

- - - Eklendi - - -

tarayıcıyı kullanmadığım için sorun varmı bilmiyorum ama yinede yükledim paylaşım için teşekkürler :)

donma çok oluyordu ve bataryayı çıkartıp takmadan telefon işlem yapmıyordu... Bende kullanmıyorum ama sorun oluncada için rahat etmiyor. Güle güle kullan

- - - Eklendi - - -

cvf falan nasıl yüklenir daha öğrenemedik de sis dosyasını yükleyelim bakalım fp1e nasıl olacak terakk

bu konuda anlattım http://www.maxicep.com/s-3-cfw-modifiye-fw-bolumu/phoenix-2012-turkce-yama-resimli-kullanim-730373.html

- - - Eklendi - - -

abi e7 yi de koy istersen denenenlerin içine

daha yapmadım e7 i koyarım onda

akifd

akifd

Üye
Valla ben fp1e yükledim kendi tarayıcısı 8.2 değişiklik olmadı 8.3 falan olmadı ama sanki biraz daha hızlandı gibi Evet Evet hızlandı hakkını yemeyelim terakkürler

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Valla ben fp1e yükledim kendi tarayıcısı 8.2 değişiklik olmadı 8.3 falan olmadı ama sanki biraz daha hızlandı gibi Evet Evet hızlandı hakkını yemeyelim terakkürler

tarayıcı sürümünü değiştirmez zaten. Orjinal sürüm hatalarını giderir.

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Teşekkürler

jetblacklife27

Üye
603 fp2 olumlu teşekkürler :)

hüsmendayı

Üye
eyvallah saolasın

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Teşekkürler Denedim Yaptım Sonuç Ne Olur Allah Bilir :) Tel. C6-01 Refresh Cfw Kullanıyorum

yaren_dede

yaren_dede

Üye
benim telide yazabilirsin c601 Dün 10 dk kullandım sorun yok :)

ferat_1127

Üye
ellerine sağlık.c6 da sis olumlu:-)

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
bilgi için teşekkürler. eklenmiştir ana sayfaya...

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

Üst Alt