[Nokia] / Telefonuyla İlgili Sorunu Olan Bana Sorabilir / 7 Gün 24 Saat Online /

Sponsorlu Bağlantılar

gevhern

gevhern

Üye
5800 donma yapıyo kilit aç kapa yapınca 2-3 kere düzeliyo bazen hiç olmuyo

Emrgncy

Emrgncy

Üye
x-clear ile sistemi temizle, devam ederse bilgileri yedekleyip soft format at, ayrıca hafıza kartını yedekleyip biçimlendir..

999asker

Üye
Meraba

Son düzenleme:

cetintashb58

Üye
benim nokia n97 mini telefonum var.1 gun once telefona baska bir sim kart taktım ve kontoru gitmesin diye hatsız tercihine aldım.Sonrasında kendi hattımı taktığımda yine hatsız tercihinde acıldı ama tercihi genele almak istediğimde Sim Kart Takın hatası verdi Lutfen Yardım Edin???

Emrgncy

Emrgncy

Üye
benim nokia n97 mini telefonum var.1 gun once telefona baska bir sim kart taktım ve kontoru gitmesin diye hatsız tercihine aldım.Sonrasında kendi hattımı taktığımda yine hatsız tercihinde acıldı ama tercihi genele almak istediğimde Sim Kart Takın hatası verdi Lutfen Yardım Edin???
Telefonunda farklı sim kart dene, kendi sim kartınıda farklı bir telefonda dene, böylelikle sorunun neyde olduğunu öğrenirsin,

Böyle bir sorun bende de vardı, ama benimki sadece klavyeyi açtığım zaman o hatayı veriyordu, son yazılımı tekrar yükleyince düzeldi..

hombusman

Üye
operadaki kayıtlı sayfaları yedeklemenini ber yolu var mı?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
operadaki kayıtlı sayfaları yedeklemenini ber yolu var mı?
Yer imlerini yedekliyor ama kayıtlı sayfaları yedeklemiyor sanırım..

opera linkten hesap oluşturarak yedekleme yap, belki yedekler..

the crazy

Üye
S.a N97 imde siyah cizgi olustu sag ùst kösede ufak biseydi daha öncede olmustu 1 2gùne gecmisti kendiliqinden ama bu sefer 4 gùndùr bekliyorum tik yok ùstùne cizgi asagi dogru bùyùdù kendim bir yere götrmedn nasil cözebilirm ? Sivi temasi olmustu cizginin olustuqu vakit

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Büyük ihtimal ekran gidiyordur telciye bi uğra gerekli cevabı söyler

acil yardım

Üye
hocam n97 mini var v30,0,004 güncelleme indirdim ama türkçe dil paketi yok ne yapmalıyım rm-555 şimdiden teşekkürlerhocam bir yardım edin ya

ferarix

Üye
Telefonuyla ilgili herhangi bir sorunu olan varsa bana sorabilir.

Not: Sorunuza kesin çözüm istiyorsanız lütfen açık ve net bir şekilde sorununuzu belirtiniz.
benim tel in güncelleme olmuyo nasıl yapa bılırım 5800xöm

ardaaslan1020

Üye
nokia x6 dokunmatik dönüyor ne yapmam gerekiyor ¿

halilgamer486

Üye
nokia c5-03 kullanıyorum ve nette dolaşırken hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın hatası veriyor.. Bunu nasıl düzeltebilirız yardımcı olursanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
nokia c5-03 kullanıyorum ve nette dolaşırken hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın hatası veriyor.. Bunu nasıl düzeltebilirız yardımcı olursanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler :)
Ram optimizer programı ile ram temizliği yapınız.

Ucbrowser kullanın. Kendi tarayıcısı sorunlu oluyor.

halilgamer486

Üye
kardeşim o dediğin programın linki verirsen sevinirim :)

halilgamer486

Üye
sağolasin kardeşim :) bir sorum daha olacak :) telefonum için 1 haftadir QT arıyorum ve bulamadim yardımcı olursanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler :)

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
qt bulmak zordur kardeşim acelem olduğu için araştıramadım bunu googleye yaz biraz bak "s60v5 qt site: .com" .com u ayrı yazdım birleştir

Üst Alt