[Nokia] / Telefonuyla İlgili Sorunu Olan Bana Sorabilir / 7 Gün 24 Saat Online /

Sponsorlu Bağlantılar

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
[Nokia] / Telefonuyla İlgili Sorunu Olan Bana Sorabilir / 7 Gün 24 Saat Online /
Telefonuyla ilgili herhangi bir sorunu olan varsa bana sorabilir.

Not: Sorunuza kesin çözüm istiyorsanız lütfen açık ve net bir şekilde sorununuzu belirtiniz.

• Beğen
Tepkiler: cetintashb58

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Konu günceldir...

HakaN-06

HakaN-06

Üye
Rompatcherın tuş ışıklarını kapatma yamasını aktif edince ortadaki beyaz ışık sönmüyor :hmmm

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
C5-03'ün boot kilidi ne zaman kırılacak

_RYUK_

_RYUK_

Üye
joikospotla internet ile paylasımı yaptıgında android telefonlar neden joikospotun görmüyor?

mutedanger

Üye
bende nokia e5 var ve ben ses degiştirme programı istiyorum ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Rompatcherın tuş ışıklarını kapatma yamasını aktif edince ortadaki beyaz ışık sönmüyor :hmmm

Muhtalemen yama ile alakalıdır. Veya yama farklı bir telefona göre yapılmış olabilir.

- - - Eklendi - - -

C5-03'ün boot kilidi ne zaman kırılacak

Daha açık yazarsan daha iyi olur. Boot loader imi diyorsun? Boot loaderi diyorsan boşuna bkleme daha kırabilen yok.

- - - Eklendi - - -

joikospotla internet ile paylasımı yaptıgında android telefonlar neden joikospotun görmüyor?

Joikospot hakkında bir bilgim yok malesef.

- - - Eklendi - - -

bende nokia e5 var ve ben ses degiştirme programı istiyorum ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

Daha açık bir şekilde yazsan iyi olur. Telefonun orjinal seslerinimi değiştirmek istiyorsun?

- - - Eklendi - - -

Konu Günceldir...

gersene

Üye
5250 calisdirdi oyun ve programlari calistirmiyor neden acaba

bjkliyus

Üye
bluetooth ve radyo açılmıyor x6 yardım edin lütfen

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Secret26

Secret26

Üye
Kardeş S.a bende c5-03 var açılırken kırmızı tuşa basılı tutuyorum önce titriyor 3 saniye sonra birdaha uzunca basınca açılıyor bu kadar bekletıyor yanı onu nasıl duzeltırız

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş S.a bende c5-03 var açılırken kırmızı tuşa basılı tutuyorum önce titriyor 3 saniye sonra birdaha uzunca basınca açılıyor bu kadar bekletıyor yanı onu nasıl duzeltırız

Telefonun geç açılması normaldir. Bir defa basılı tutman yeterli titrediğinde bırak.

- - - Eklendi - - -

Konu Günceldir....

Artemix

Üye
Benim Nokia 5800 üm var Müzük dinledim Şarjı bitti şarja taktım şarj olmuyor telefonda tık yok nokia yazısı bile gelmiyor

gersene

Üye
yuklendikten sonra acilmiyorlar

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
Benim Nokia 5800 üm var Müzük dinledim Şarjı bitti şarja taktım şarj olmuyor telefonda tık yok nokia yazısı bile gelmiyor

Elektirik olduğundan emin ol ve şarz aletini prize taktınmı :D
Telefonun açma kapama tuşuna bas açılırsa sorun yok demekdir. Açılmazsa sorun şarz aletinde olabilir. Başka ince uçlu şarz aleti varsa onunla dene.

- - - Eklendi - - -

yuklendikten sonra acilmiyorlar
Hard format atmayı dene.
Veya telefon yüklediğin yazılımı desteklemiyor olabilir.

- - - Eklendi - - -

Konu Günceldir...

Artemix

Üye
Admin Hepsini Denedim ŞARJ ALETİNDE VEYA ELEKTİRİKTE SORUN YOK ŞARJ ALETINI BAŞKA BIR NOKIA YA TAKTIM ÇALIŞIYOR DUN AKSAM ŞARJA KOYDUM SABAHA KADAR YINE TIK YOK YARDIMCI OL BİRAZ ://

gersene

Üye
hard format olmuyor ensonsurum yazilim yuklu garantiye gonderdim geldi oyunlari falan calistirmiyordu

yesrip2

yesrip2

Üye
5800 ekran kalitesi soluk cihaz rengi siyah birde tuş ısıkları yanmıyor

MarjinaL -TR

MarjinaL -TR

Üye
    Konu Sahibi
5800 ekran kalitesi soluk cihaz rengi siyah birde tuş ısıkları yanmıyor

telefonun 2. Elmi yoksa sifirmi?

Ekran rengin soluk ise:
Muhtalemen orjinal ekran değiştirilmiştir