Nokia Software Updater Türkçe | Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Nokia Software Updater Türkçe | Son Sürüm
Tüm Nokia Telefonları destekleyen bu uygulama ile, Nokia telefonlarınızın firmware lerini internet üzerinden kendiniz güncelleyebilmektesiniz. Telefonunuz için her zaman yeni çıkan yazılımı takip etmek, telefonunuzun daha sorunsuz ve kararlı çalışmasını sağlayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Trackmania, mutalibb, amedamed21 ve 17 diğerleri

Thales

Üye
Çok teşekkürler...

nihatgunes

nihatgunes

Üye
tşk. şimdi indiriyorum inşallah işe yarar

by_turkuaz

by_turkuaz

Üye
tesekkurler insallah ise yarar... bisi dicem bazi oyunlarda ve programlarda kasmayapiyor güncelleme yapilinca acaba bu sorun gidermi?

nihatgunes

nihatgunes

Üye
bu bluetooth la işe yarıo mu? ben yapamadım da yok sa bnm tel mi uymuo

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
tesekkurler insallah ise yarar... bisi dicem bazi oyunlarda ve programlarda kasmayapiyor güncelleme yapilinca acaba bu sorun gidermi?
Evet eğer bahsettiğiniz takılmalar, telefonun yazılımından kaynaklanıyorsa kısaca yazılımsal ise ki genelde öyledir, o zaman sorununuz düzelecektir.
bu bluetooth la işe yarıo mu? ben yapamadım da yok sa bnm tel mi uymuo
Bluetooth , Kablo yada destekliyorsa Kızılötesi arabirimleri ile, Nokia PC Suite ile bağlantı kurulduktan sonra, her türlü mümkündür.

eragon

Üye
emeğine saygılar

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.:oke:

macman

macman

Üye
teşekkürler

captan_custo

Üye
olmuyor yaaa kafayııı yıycem nasıl yukluyosunuz bu yazılımı anlamadım gıttı yukleyen arkadaslar resımlı tarıf yapabılırmı acaba

silop_kms

silop_kms

Üye
Emeğine sağlık sağolasın...

polo_0650

Üye
arkadaşlar
benim cihaz nokia 6210 navigatör 3.25 yüklü 4.13 e yükseltmek istiyorum her seferinde bağlantı kesintisi yaşıyorum bunu nasıl yüklücem
saygılar

akaca38

akaca38

Üye
polo, aynı sorunu bende yaşıyordum..
bugün kafeye gittim hızı çok yüksek olan bir kafeye..
tanıdık bir yer olduğu için ana masada adamın bilgisayarında yaptım güncelleme nokia softwaresini kurdum ve telefonumun usb kablosunu bağlayarak hallettim.
kesinti hızdan oluyor.. eğer şarzın az ise şarz aletinide yanına al benim gibi yaparsan..

ama ben yaptım yapmasına n96 için,yinede programlarda güncelleme hatası yaşıyorum, anlamadım gitti?

lokatrem11

Üye
uzun zamandır bööle biprogram aryodum emeğine saalık

pol_ist

pol_ist

Üye
tesekkurler

58_USTA_58

58_USTA_58

Üye
Ellerine sağlık güzel bir uygulama

SagoKafKef06

SagoKafKef06

Üye
Gidin nokia'nın sitesinden indirin bu link 2009 da verilmiş.Son sürüm 2.5.8

gnc-fb-2000

Üye
arkadaşlar sakın telefonun yazılım güncellemesi yapmayın. java uygulamalar çalışmıyor

hibo-86

Üye
tsş emegine saglık

dwrn33

Üye
Evet eğer bahsettiğiniz takılmalar, telefonun yazılımından kaynaklanıyorsa kısaca yazılımsal ise ki genelde öyledir, o zaman sorununuz düzelecektir

Kardes oyun yukLedim süresi doLmus sertifika dedı bununLa o sorunda qecer mı ?

Üst Alt