Tavsiye Nokia Software Recovery yayınlandı: Brick telefonu kurtarabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
Ben de indireyim ne olur ne olmaz.

jasonwie

jasonwie

Üye
Peki bir yazılımı baştan yaratabiliyor muyuz ? Symbian gibi modifiye edilerek

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Haber için :tşk:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Teşekkürler bulunsun pc de. Ne olur ne olmaz.

ykd96

ykd96

Üye
Htc de bunun gibi bişey çıkarmalı -_-
Nsr htc desteklemiyo dimi :D

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

serinaga

serinaga

Üye
Yararlı bir uygulama, köşede bulunsun, teşekkürler üstadım ...

dark_13

Üye
teşekkürler

muammersefa

muammersefa

Üye
Merhaba arkadaşlar yine sorun yine ben :) Lumia serisine lumia 1520 den sonra 925 le devam ediyorum.Geçen hafta salaklık edip windows Phone 8.1 yükledim.Tekrar windows Phone 8 e dönmek için nokia software recovery toolsu indirip kurdum.Telefonu takıp uygulamayı çalıştırdığımda "Seçili telefondaki veriler okunamadı" diyor.Programı yeniden başlatın sorun devam ederse tekrar kurun diyor.Defalarca denedim olmadı tekrar yükledim ama olmadı.Lutfen yardım edin napcam ben.

EDİT:Nokia Software update de denedim ondada aynı hata çıktı.Telefonum başlamıyor seçeneğini işaretleyip telefonu kapsttım sonra usb kablosunu taktım ama bir turlu görmedi.Bu arada pcden telefona sorunsuz veri akışverişi yapıyorum...

frogan

Üye
Merhaba arkadaşlar yine sorun yine ben :) Lumia serisine lumia 1520 den sonra 925 le devam ediyorum.Geçen hafta salaklık edip windows Phone 8.1 yükledim.Tekrar windows Phone 8 e dönmek için nokia software recovery toolsu indirip kurdum.Telefonu takıp uygulamayı çalıştırdığımda "Seçili telefondaki veriler okunamadı" diyor.Programı yeniden başlatın sorun devam ederse tekrar kurun diyor.Defalarca denedim olmadı tekrar yükledim ama olmadı.Lutfen yardım edin napcam ben.

EDİT:Nokia Software update de denedim ondada aynı hata çıktı.Telefonum başlamıyor seçeneğini işaretleyip telefonu kapsttım sonra usb kablosunu taktım ama bir turlu görmedi.Bu arada pcden telefona sorunsuz veri akışverişi yapıyorum...

işletim sistemi xp ise yapabilir veya uygulama gerekli izinler verilmemiş olabilir gibi geldi bana daha iyi bilen arkadaşlar çıkabilir tabi

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar brick nedir?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
sanırsam suruculerde sorun var

omaraktrk

omaraktrk

Üye
evet indiriyor yani ustte var download install finish yazıyo telefeon takmadan denediğimde
kardeş bende lumia 620 var ve hiç açılmıyor pc ye beğladığımda telefonu algılıyor ama görmüyor tanımlanamadı diyor ne yapmam lağzım

Üst Alt