Nokia Software Recovery Tool 6.1.49

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Software Recovery Tool 6.1.49
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Nokia Symbian Cihazlarınızı Bağlayıp Kolayca Yazılım Güncelleyebileceğiniz Araçtır.

Linkler:
Mediafire

OneDrive

Mega.nz

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: realpharma

Hasand.

Hasand.

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

ZulkarneynMS

Üye
Teşekkürler

• Beğen

realpharma

Üye
Teşekkürler dotum...

• Beğen
dmyksllll

dmyksllll

Üye
Yine başınızı ağrıtıcam Pc için 6.2.55 versiyonu yükleyebildim ancak E6 görmüyor. Bir çözümü var mıdır?
Artık şu QT probleminden kurtulmam lazım:karisti:
Anna'dan Belle'ye belki böyle geçer diye düşündüm.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Yine başınızı ağrıtıcam Pc için 6.2.55 versiyonu yükleyebildim ancak E6 görmüyor. Bir çözümü var mıdır?
Artık şu QT probleminden kurtulmam lazım:karisti:
Anna'dan Belle'ye belki böyle geçer diye düşündüm.
Nokia Suite Modundamı Bağlıyosun?

yaramaz6187

Üye
arkadaşlar bu programı pc ye kuramıyorum belli bir noktaya geldikten sonra hata veriyor sistem dosyaları bulunamadı hatası çözümü nedir acaba??

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu programı pc ye kuramıyorum belli bir noktaya geldikten sonra hata veriyor sistem dosyaları bulunamadı hatası çözümü nedir acaba??
Programı Denedim Bendede Hata Veriyor.Büyük İhtimalle Serverlar Kapatıldı.O Yüzden Hata Veriyordur.PC Sinde Yüklü Olan Birisi Varsa Yorum Yapabilirse İyi Olur.
yada Dead Flash ATacaksın Ama Dosyaları Bulmak Mesele.
Phoneix İle Nokia Cihazlara Flash Atma ( Dead Phone Flash )
https://www.maxicep.com/forum/konu/phoneix-ile-nokia-cihazlara-flash-atma-dead-phone-flash.964337/

yaramaz6187

Üye
Programı Denedim Bendede Hata Veriyor.Büyük İhtimalle Serverlar Kapatıldı.O Yüzden Hata Veriyordur.PC Sinde Yüklü Olan Birisi Varsa Yorum Yapabilirse İyi Olur.
yada Dead Flash ATacaksın Ama Dosyaları Bulmak Mesele.
Phoneix İle Nokia Cihazlara Flash Atma ( Dead Phone Flash )
https://www.maxicep.com/forum/konu/phoneix-ile-nokia-cihazlara-flash-atma-dead-phone-flash.964337/
bende bir tane lumia 520 var telefon hiç açılmıyor şarj göstergesi dahi gelmiyor şarja takınca
fakat pc takınca usb takma sesi geliyor. araştırdığıma göre bu programı kurup yazılım güncellemesi yapılıyormuş fakat dediğim gibi programı kuramadım

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
bende bir tane lumia 520 var telefon hiç açılmıyor şarj göstergesi dahi gelmiyor şarja takınca
fakat pc takınca usb takma sesi geliyor. araştırdığıma göre bu programı kurup yazılım güncellemesi yapılıyormuş fakat dediğim gibi programı kuramadım
520 İse Bunu Değil.
Lumialar İçin Olanı İndireceksin Buyur

• Beğen
Tepkiler: yaramaz6187

Üst Alt