Nokia Sleeping Screen Mod

Sponsorlu Bağlantılar

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Sleeping Screen Mod
Sleeping screen yüklüyken bu dosyayı yükleyin sonra orda ysufcuklar olanı seçin hop süperman filan gelicek onun altındakini seçin nokia symbian gelicek

Bunlar resimler..
Unsigned'dir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sensation, Silinen Üye 2149105 ve ChavRash

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

Önizlemeleri üyelik gerektiren siteden aldığınız için silmek durumundaydım. Görünmüyordu zira. Yeniden eklerseniz iyi olur.

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
hmm tamam o zaman hiç dikkat etmemiştim ekliyorum şuanda

aslında resimleri düzgün eklerim ama bu seferlik böyle oldu

mraz

mraz

Üye
yükledim ama görünmüyor.nasıl aktif edeceğiz.

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
dostum sleeping screen yüklü olacak bir kere sonra bunu yüklücen orda üst sağ köşedeki yusufcuk bulunana basarsan astronottan sonraki resimler gelicek altındaki kutuyu seçersen nokia symbian ve zeiss yazısı aktif olacak

erollcelik

erollcelik

Üye
bunlar nerden alabiliriz hangi sitede acaba yada imzalı olanı yokmu

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
maalesef imxalı olanı bulamadım

seat76

Üye
Imzaladim sleeping yuklu iken bunuda ustune yukledim. Ama bunu bir turlu aktiflestiremedim.Daha detayli aciklarmisiniz.

Uruloki

Uruloki

Üye
    Konu Sahibi
dostum bunu ekran koruyucuları bölümünden seçiyorsun bir menü çıkıyor orda sağ üst köşedeki resmi seç işte superman mozart filan gelecek ekrana hemen altındakini seçersen nokia symbian ve zeiss yazısı gelicek

heavenhawk

heavenhawk

Üye
Teşekkürler

catdog136

catdog136

Üye
programı yukledim, önizleme yaptığımda çalılıyor ama tuş kilidine aldığımda çalışmıyor neden acaba?

joe_cenk

joe_cenk

Üye
link nerde ya

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
Sleeping screen yüklüyken bu dosyayı yükleyin sonra orda ysufcuklar olanı seçin hop süperman filan gelicek onun altındakini seçin nokia symbian gelicek

Bunlar resimler..
Unsigned'dir

teşekkürler