NOKIA S40 Original FirmWare yükleme (Yeni nesil, Kolay, Hızlı)(PHOENİX ve JAF tarih oluyor)

Sponsorlu Bağlantılar

Konuya video eklememi istermisiniz?

• Hayır

Kullanılan: 0 0.0%
  • Farketmez

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .
XXXturi01

XXXturi01

Üye
C2-02ye infinity best ile flash atarken mavi ekran verdi telefon açılmadı ama bataryayı çıkarıp takınca açıldı sorunsuz bir sekilde yani telefon flash moduna hazır iken mavi ekran verirse sorun yok flash işlemi esnasında mavi ekran verirse dead modeda kurtarmak lazim

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
C2-02ye infinity best ile flash atarken mavi ekran verdi telefon açılmadı ama bataryayı çıkarıp takınca açıldı sorunsuz bir sekilde yani telefon flash moduna hazır iken mavi ekran verirse sorun yok flash işlemi esnasında mavi ekran verirse dead modeda kurtarmak lazim
Flash sırasında hata verirse baştan yazman gerekli . İşlem tamamlanıp yeniden başlatmazsa batarya çıkartılıp takılabilir

• Beğen
Tepkiler: XXXturi01
XXXturi01

XXXturi01

Üye
Teşekkürler yardımcı oldu C2-02yi flashladim. Win10 ile mavi ekran verdi tel açılmadı korktum bataryayı söküp taktım açıldı ama yazılım yüklü şekilde değil normal var olan yazılım ile. Win8 ile denedim ve sorunsuz flashladim:) sanırım son sürüme flashladim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Orjinal Arap sürüm 3310 2017 modele tr flash atacağım inşallah olur. Risk alacağım biraz

• Düşünceli
Tepkiler: MAERKEK
Hasand.

Hasand.

Üye
  • Üzüldüm
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, XXXturi01 ve MAERKEK
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
@MAERKEK