Nokia s40 Multitasking - Uygulamaları Minimize Etmek

Sponsorlu Bağlantılar

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Dostum bende de aynı problem var. Opera Mini de deneyince sorun olmuyor ama facebook (3.2.1) üzerinde deneyince sorun çıkıyor uygulama açılmıyor. Archon kardeşim yardımını bekliyorum. Saygılar.
uygulamanın jad dosyasını sildin migeçersiz uygulama der silme sakın ilk dediğinde jad dosyasını sil ve facebook a istedğin gibi gir

Uhops

Uhops

Üye
Kesin oluyor mu? Bununla opera mini'yi minimize edebilir miyiz? Ve edersek tekrar nereden açacağız?Ve bide bununla telefona zarar verme ihtimalı var mı?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Kesin oluyor mu? Bununla opera mini'yi minimize edebilir miyiz? Ve edersek tekrar nereden açacağız?Ve bide bununla telefona zarar verme ihtimalı var mı?
telefona zarar verebilir onu bilmiyorum ama kesin işe yarayan bir şey bunun için archoon a teşekkür ederim

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
usb kablon yoksa yapman imkansız :D
al ppu dosyasının linki ;)
RM-763'ün ppu dosyası yok :(
Evet. Tam yapacaktım hem dosya bulamadım hemde usb kablom yok :(
denersen telefonun garantiden çıkar haberin olsun

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
tekrar açarmış gibi büyütüyorsun

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
minimize ettin uygulama kapanmış gibi oluyor tekrar açınca kaldığın yerden
2 yıl geçti zaten :), ve diyelim telefon bozuldu hiç açılmıyor nasıl açacam?
telefon açılmazsa phoneixten kurtarabilirsin
onun konusu da vardı

gallifrey10

gallifrey10

Üye
arkadaşlar benim telefonum nokia c3-01 konunun başındaki gibi java güvenliğini kaldırsam kayıtlı wifi şifremi görebilirmiyim telefonumdan xplore tarzı bi dosya yöneticisiyle felan yardımcı olursanız sevinirim

canavar195

Üye
kardeş dediklerini yaptım nokia 6300 kullanıcısıyım uygulama izinlerini kaldırdı ama o yazı falan gelmedi ne yapmam gerek söler misin

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kardeş dediklerini yaptım nokia 6300 kullanıcısıyım uygulama izinlerini kaldırdı ama o yazı falan gelmedi ne yapmam gerek söler misin
hatalı yapmış olabilirsin 6300 a uygun ppu kullanmadıysan olabilir bir de başka uygulamalarda dene

canavar195

Üye
kardeş warning tck falan die bişe gelmiyor ama uygulama izinleri kalktı bende ppu doğru kullandım her şeyi eksiksiz yaptım

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
kardeş warning tck falan die bişe gelmiyor ama uygulama izinleri kalktı bende ppu doğru kullandım her şeyi eksiksiz yaptım
tekrar yapmayı dene olmazsa snn telde oluyodur belki bilmiyorum

Üst Alt