Nokia s40 Multitasking - Uygulamaları Minimize Etmek

Sponsorlu Bağlantılar

brkkspppp

brkkspppp

Üye
olmuyor yapacağınız işi *******

yasin213

yasin213

Üye
Asha 311'in ppu dosyasını bulamıyorum. Yardım eder misiniz #Archonn

brkkspppp

brkkspppp

Üye

bzunned

Üye
ppu linki ölmüş c3-00 için gönderir misin

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Tesekkurler

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Benim telefonum da arka planda müzik çalarken ön planda internette gezinebiliyor ya da whatsapp da dolaşabiliyorum. Bu işlemi yapınca arka planda cep vakiti , tarayıcı çalıştırıp , ttpod dan müzik dinleyebilir miyim ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Benim telefonum da arka planda müzik çalarken ön planda internette gezinebiliyor ya da whatsapp da dolaşabiliyorum. Bu işlemi yapınca arka planda cep vakiti , tarayıcı çalıştırıp , ttpod dan müzik dinleyebilir miyim ?
herşeyi alta atabilirsin ama pek bir işe yaramıyordu sanırım sadece uygulamada kaldığın yeri kaydediyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
herşeyi alta atabilirsin ama pek bir işe yaramıyordu sanırım sadece uygulamada kaldığın yeri kaydediyor
İşlemciyi yormaya gerek yok yani zaten ram' i whatsapp açık olunca arka planda yetmiyor 2 mb' ın 1 mb serbest kalıyor .

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
İşlemciyi yormaya gerek yok yani zaten ram' i whatsapp açık olunca arka planda yetmiyor 2 mb' ın 1 mb serbest kalıyor .
işlemciyi yormuyor bile bence hiçbir etkisi yok sadece son kaldığı yeri kaydedip programı kapatıyor tekrar açınca ordan başlatıyor olay bu

Üst Alt