Nokia s40 Multitasking - Uygulamaları Minimize Etmek

Sponsorlu Bağlantılar

canavar195

Üye
Sağol yardımcı olduğun için en az 10 kere yaptım yinede gelmedi o yazıSağol yardımcı olduğun için en az 10 kere yaptım yinede gelmedi o yazı

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Bu sade opera içinse uğraştırma, mesela oyun oynarken arkaplana alıp faceye falan bakabiliyoz mu bununla?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Bu sade opera içinse uğraştırma, mesela oyun oynarken arkaplana alıp faceye falan bakabiliyoz mu bununla?
evet ama görev yöneticisi olmadığından uygulamadan elle çıkmalısınyani uygulamanın çıkışını kullanarak :D

silicitim

Üye
kardeş Nokia 515 ppu sunu bulamadım yardım edermisin

brkkspppp

brkkspppp

Üye
nokia asha 303 için olur mu bu

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
geri döndürebilr miyiz
evet orjinal yazılımı bulup (bu çok kolay telin kod numarasını giriyosun program indiriyo) phoneix ile flashlarsın ki geri dönmek istemezsin yüzde 99 eminim :D bn c3 kullanırken yapmıştım bir süre sonra geri döndüm geri döndükten 5dk sonra yine yaptım :D :D

brkkspppp

brkkspppp

Üye
evet orjinal yazılımı bulup (bu çok kolay telin kod numarasını giriyosun program indiriyo) phoneix ile flashlarsın ki geri dönmek istemezsin yüzde 99 eminim :D bn c3 kullanırken yapmıştım bir süre sonra geri döndüm geri döndükten 5dk sonra yine yaptım :D :D
senin telefon hangi model, ekran resmi çekip atabilir misin

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
senin telefon hangi model, ekran resmi çekip atabilir misin
şu anda s40 kullanmıyorum malesef ve ayrıca görev yöneticisi olmuyor bu yöntemle ;)
sadece uygulama son bıraktığın anda kalıyor ve telde hiçbir yavaşlatma yapmıyor altta bıraktığın uygulamalar

brkkspppp

brkkspppp

Üye
şu anda s40 kullanmıyorum malesef ve ayrıca görev yöneticisi olmuyor bu yöntemle ;)
sadece uygulama son bıraktığın anda kalıyor ve telde hiçbir yavaşlatma yapmıyor altta bıraktığın uygulamalar
bir sorun olmuyor yap diyorsun yani :D

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bir sorun olmuyor yap diyorsun yani :D
kesinlikle yap en azından denemiş olursun ve sana çok yardımı olur. yanlış hatırlamıyorsan açık programı kapamadan aramıyordu bile telden birşeye bakarken baktığın şeyi hiç kapamadan istediğini arar sonra devam edersin güzel birşey bnce ama birkaç programda olmuyodu yanlış hatırlamıyorsam öyle bir olay olursa yardım için açığım yarım saat filan daha ;)

brkkspppp

brkkspppp

Üye
kesinlikle yap en azından denemiş olursun ve sana çok yardımı olur. yanlış hatırlamıyorsan açık programı kapamadan aramıyordu bile telden birşeye bakarken baktığın şeyi hiç kapamadan istediğini arar sonra devam edersin güzel birşey bnce ama birkaç programda olmuyodu yanlış hatırlamıyorsam öyle bir olay olursa yardım için açığım yarım saat filan daha ;)
face var mı senin şimdi yükliyim o zaman yapamazsam sorarım

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
face var mı senin şimdi yükliyim o zaman yapamazsam sorarım
face adresini veremem malesef bn çıkarsam ztn sitedeki birsürü kişi yardım edebilir ve her gün 1-2 kere bakarım maxiye burdan sorabilirsin

brkkspppp

brkkspppp

Üye
phoenix yüklicem de yüklenmiyor
face adresini veremem malesef bn çıkarsam ztn sitedeki birsürü kişi yardım edebilir ve her gün 1-2 kere bakarım maxiye burdan sorabilirsin
phoenix yüklicem de yüklenmiyor

Üst Alt