Nokia Qt v4.7.2 S60v3/v5/S^3 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia Qt v4.7.2 S60v3/v5/S^3 SymbianOS9.x Signed
Qt, geliştiricilerin kez uygulamaları yazmak için ve pek çok masaüstü dağıtabilir ve kaynak kodu yeniden yazmadan işletim sistemleri gömülü sağlayan bir çapraz platform uygulama ve UI çerçevedir.

Qt yeni versiyonu QML, gelişmiş yeni bildirimsel programlama dili ve önemli performans iyileştirmeleri sunuyor.

qt uygulamalar geliştirmek yeni yolu
Qt 4.7 temel özelliği QML (Qt Meta-Object-Language), kolay bir program arayüzü 'açıklar' olduğunu ve nasıl davrandığını, açıklayıcı dil öğrenmektir. Anında Javascript gibi tip script dilleri tercih ve iteratif bir yaklaşım içerisinde birlikte çalışmayı UI tasarımcıları ve geliştiricileri sağlar geliştiricilerin aşina olacaktır.

Gelişmiş performans, daha hızlı uygulamalar
Qt 4.7 uygulamalar ve kullanıcı arayüzleri daha hızlı ve düzgün çalışmasını sağlamak önemli performans geliştirmeleri içerir.

Bu gelişmeler örnekler:

- Yeni donanım QtWebkit QtWebkit animasyon "snappier" kullanıcı arayüzleri ile sonuçlanan, Qt 4.6.0 üzerinden% 31 oranında render hızlandırdı kompozisyon hızlandırılmış
- popüler web sitelerinin benchmark testlerinde, Facebook sayfaları QtWebkit önemli kaydırma hızı gelişmeler nedeniyle ortalama% 350 daha hızlı * üzerinde kaydırıldığında diğer, daha az karmaşık sayfaların daha hızlı% 67 kadar kaydırılır
- Yeni QStaticText sınıfı iki kat daha fazla hızlı metin render yapar Qt 4.6 olarak
- QPainter motor mümkün OpenGL daha verimli parçacık sistemleri çekmek için yapar

Pakette:

* Stdcpp (Standart C + + kütüphanesi Common)
* OpenC_SSL (Open C LIBSSL Ortak)
* PIPS (PIPS Installer)
* Qt (Qt kütüphaneleri)
* QtWebkit (QtWebkit kütüphane)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: rowel35, Silinen Üye 627977, Tuba ve 2 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

bjkstormbjk

bjkstormbjk

Üye
v4.7.1 den farkı nedir ona göre yükleyeceğim..

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
teşekkürler

ЯReiS

ЯReiS

Üye
kardes bunu yukledim gene ovi store acilmadi flashladim...bir daha tobe...nasil oluyor ben mi yanlis yukluyorum yoksa benim telefon mu baskadir..bu 2. kez oldu 4.71 i yuklemistim flash attim simdide bunda...arkadaslara dikkat etmesini tavsiye ederim.

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish⇄AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
Detect language » Turkish​

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
tşkler

BL@DE02

BL@DE02

Üye
arkadaşlar sakın indirmeyin ya saf gibi yükledim daha geçen ovi mağaza çalışmıyor diye flash attım herşey gitmişti bugün yükleyeyim dedim düzelmiştir diye bi baktım ovi gitti :S ya kardeşim programı kendin denemeden neden paylaşıyorsun diyelim denedin insan açtığı konuya bi yazar tarafımdan denenmiştir diye hemen kopyala yapıştır almışsın konunun silinmesi lazım adminler eğer biri çıkar der bende sorun yok ne ala ama bannnnnnn:off:

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar sakın indirmeyin ya saf gibi yükledim daha geçen ovi mağaza çalışmıyor diye flash attım herşey gitmişti bugün yükleyeyim dedim düzelmiştir diye bi baktım ovi gitti :S ya kardeşim programı kendin denemeden neden paylaşıyorsun diyelim denedin insan açtığı konuya bi yazar tarafımdan denenmiştir diye hemen kopyala yapıştır almışsın konunun silinmesi lazım adminler eğer biri çıkar der bende sorun yok ne ala ama bannnnnnn:off:

öncelikle elimde uygun telefon yok olmuş olsa deneyip çalışıp Çalışmadıgını söylerdim ikincisi şuan çalışıp Çalışmadıgını tam bilmiyoruz 26 indirme olmuş indirip telefonuna kuranlar yorum yaparsa sevinirim

ЯReiS

ЯReiS

Üye
ben N8 kullanicisiyim ve bu programi indirip kurdum..sonrasi felaket yukatidada yazdigim gibi..ovi magaza acilmiyor sonra ve flashladim..dikkatli olun derim..

tuncayaltin

tuncayaltin

Üye
Teşekkürler

onuraqa

Üye
sakın yüklemeyin arkadaşlar.ovi store ve web açılmıyor.bundan nasıl kurturulur onuda anlatabilirmisiniz.atladık balıklama

frisby77

frisby77

Üye
alinka adlı arkadaşn konusundakini indirin sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir arkadaşım

General Omar

General Omar

Üye
başka yere up etsen

Üst Alt