[Nokia] Public Transport (Toplu Taşıma) v2.01(0) Symbian^3 Signed (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia] Public Transport (Toplu Taşıma) v2.01(0) Symbian^3 Signed (Resmi Türkçe)
Nokia Transport ile hedefleri bulmaktan, rota planlamaya ve hatta istasyona yürümeye kadar tüm işlemler her zamankinden daha kolay. Nokia Transport, tüm yerel toplu ulaşım seçeneklerinizi (otobüs, tren, metro, tramvay) basit tek bir uygulamada birleştirir. Bir adrese veya ilginizi çeken bir yere dokunarak hedefleri kolayca bulun. Journey Planner ile bulunduğunuz konuma ait rota seçeneklerinden birini seçin.

Toplu Taşıma'daki başlıca özellikler
- Farklı toplu taşımacılık modlarını birleştirerek, kapıdan kapıya saatleri belli yol tarifleri alın
- Erken veya geç saatlerdeki yolculukları seçin
- Taşımacılık biçimini örneğin, trenden otobüse değiştirin
- En yakın istasyonların ve durakların listesini, her biri için sefer tarifesi ile birlikte bulun
- Favori istasyonlarınızı telefonunuza kaydedin
- Yolculuğunuzun yürüme bölümünde yönünüzü bulmanıza yardımcı olması için Nokia Haritalar'ı kullanın

Windows Phone uygulamasında Ankara, Bursa, İstanbul ve İzmir şehirlerini desteklemesine rağmen henüz MeeGo ve Symbian uygulamasında Türkiye'den hiçbir şehir yok.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Suha Samet

tempestshine

tempestshine

Üye
:tşk:

_ardaa

_ardaa

Üye
Her güncellemede sürekli geri bildirim yapıyorum siz de öyle yapı, aynı uygulamanın wp versiyonuna koyduğunuz şehirleri neden Symbian'a da koymuyorsunuz vs gibi tepkinizi gösterin siz de.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
doctorrr

doctorrr

Üye
:tşk:

realplayer2

realplayer2

Üye
tepki ne kelime can dostum verdim aldım valla:) paylaşım için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt