Nokia Pc Suite ve Vodafone ile internete bağlanın

Sponsorlu Bağlantılar

followm

Üye
arkadaşım ben pc suiti kurdum ve usb kablosuyla olmuyo çok kez denedim sonunda bluetooth ile bağlandım sorunsuz çalışıyo ilgililere duyrulur..:hmmm

Partyzani

Üye
turkcell yokmu?

alifuadbaba

Üye
bi sorun var telefonun iyi çekmesi lazım bulunduğunuz yerde hızını buna gore kıyaslayabilirz ayrıca telefonunda 3g interneti olan arkadaslar yasadı :)

crazy_maf

crazy_maf

Üye
x3-00 ile giremiyorum lanet olsun:S

Mekkeravza38

Üye
en hızlı usb den çalışıyor ben 6300 dan giriyorum çok da güzel giriyor

Telipon

Telipon

Üye
Sağol kardeşim ellerine sağlık güzel bilgi :oke:

kılıç1740

Üye
evet bendede 6300 var PC telefonu görmüyor bilen arkadaşlar lütfen yardım etsin. şimdiden ilginiz için teşekkürler....

hasagic27

Üye
Modem driver dosyalarını yüklememişsindir

yas597

Üye
Arkadaşlar Tüm Operatörler İçin Cepten Bedava İnternet İsterseniz Facebook Sayfamı Beğenip Sınırsız Bedava İnterneti Kullanabilirsiniz...!!
LİNK:

----------Eklendi @ 16:33:30 ---------- Yazıldı @ 16:31:25 ----------

Arkadaşlar Tüm Operatörler İçin Cepten Bedava İnternet İsterseniz Facebook Sayfamı Beğenip Sınırsız Bedava İnterneti Kullanabilirsiniz...!!
LİNK:

----------Eklendi @ 16:35:51 ---------- Yazıldı @ 16:33:30 ----------

ARKADAŞLAR BU LİNKE TIKLAYIN FACEBOOK'A GİRİŞ YAPIN VE SONRA TEKRAR LİNKE TIKLAYIN KARŞINIZA GELEN SAYFAYI BEĞENİN VE SONRA CEPTEN BEDAVA İNTERNETİ KULLANIN...!!!
(((TÜM OPERATÖRLER İÇİN :D ))))))

MrTech

MrTech

Üye
kabloyu bağlayıp giremeyenler için kablo driveri yükleyip tekrar deneyin

karanlks

karanlks

Üye
saol

mavzer1907

Üye
Teşekkür

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkür ederim

sedx34

Üye
kardeş ben bunu nereden indirecem ?

Heroata

Heroata

Üye
Babam da böyle yapıyordu :)

sleymn

Üye
joikospot diye bir program var wifi ile yayıyor interneti onla bağlanırsam 100 ile indirebiliyorum ama pc suite ile bağlanınca 20 ile..niçin yavaş bu usb çözüm yok mu beyler?

iblah60

iblah60

Üye
nokia pc suitin olsun bir de telde internet paketin olsun istediğin operatörün(ACEA,TURKCELL,VODAFONE) hattı ile girebilirsin bilgisayardan internete:) kolay gelsin:bye2:

Silinen Üye 2392690

Silinen Üye 2392690

Kapalı Hesap
Uygulama cepden bilgisayara yönelik ama bir çok arkadaşımızda bilgisayardan cebe internet aktarmayı akıl edememiş.Vodafone veya Turkcelle uğraşmaya gerek yok ki yada bilgisayarla bağlantını kesip sınırsız mobil tariferele yöneleceksiniz.Tttne ilaveten operatöre para vermek akıl karı değil.Bu konu üzerine bir çok uzman hocalara danıştım yeri geldi tartıştım.Tp-Link bugünün ivmesi kazanmış router özellik,port ve dahası modemlerle,kablolu veya kablosuz bağlantılı modemlerinize enjekte ederek bilgisayarınızdan faydalanabilirsiniz.Mesafe sorununu egale etcek ürünleride mevcut.5 km yansıtabilirsiniz.Sınırsız internet ve hızı göz önüne alacak olursak en mantıklı olanı.

Üst Alt