Nokia Pc Suite ve Vodafone ile internete bağlanın

Sponsorlu Bağlantılar

Freedom Fighter

Freedom Fighter

Üye
beyler şuan ben aynı vodafone nin bağlantısı ile sınırsız nete bağlanıyorum ayda 8 tl ye ve gerçekten sınır yok sadece biraz yavaş ama onada katlanıyoruz süper bişey ama kesin tavsiye ederim

время

время

Üye
Güzel bilgi için sağol. Deniyeceğim.

Paranoya

Paranoya

Üye
teşekkürler .

adrenalin_

adrenalin_

Üye
Lütfen yardım.
Bundan 3 ay önce nokia 6300 telefonum ile sorunsuz internet e girebiliyordum. Bilgisayar 3 ay hiç kullanılmadı bugün bilgisayarımı açtım tekrar bağlanmayı denedim. Aynı şekilde bağlanıyor sağ alt köşede baglanildi diyor ama sayfa görüntülenemiyor. Neden olabilir lütfen biri yardım etsin.

omar_17400

omar_17400

Üye
MErhabalar,
6300 elim var internet ayarlarım olmasına rağmen pc den nete bağlanmak istediğimde ağ bağlantılarımda ağ geçidi yok uyarısı alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim acil lazım

xaiwer

Üye
telefon çin malıdır yada kablo orjinal deildir... kesin çözüm ikisinden birinde

omar_17400

omar_17400

Üye
Telefonum orjinaldir. çin malı değil.
KAbloda da bi sorun olduğunu sanmıyorum çünkü 1 gün önce telefon un yazımını yükselttim.Sorun Pc de anladığım kadarıyla. Win 7 home premium kullanıyorum (64bit)

SİVASLI APO

SİVASLI APO

Üye
eline sağlıl güzel anlatmışsında...benim nokıA 5800 xm var.takıyorum pcye pc suıte modunu seçiyorum.internete bağlan diyorum ama bi türlü baglanamıyor.giden veri yüksekliyor ama gelen veri hiç yükselmiyor ne yapmam gerekir.yardımcı olursan sevinirim.vodafon aylık cepnet paketine aboneyim...

bilo_cu

Üye
ben bugün itibariyle sınırsıza abone oldum ve nokia ovi ile pc ye bağlandım.. çalışıyor ama yetkililer bunu illaki bigün çözecektik ve bağlantıya bi sınır koyacaklardır o zamana kadar YAŞASINN WODAFONE.. :D

fatih çiçek

Üye
hatasız çalışırsa çok işime yarayacak. saolasın

carbon2oxide

Üye
ya ben baglana tıkladıkdan sonra şu hatayı verıyor şebekeye bağlanılamadı! One touch access seçilen cihaza bağlanılamadı ne yapacagım yardım edin lütfen

--------------- Ekleme ---------------

yokmu bilen biri ya:(

whitewolf_35

Üye
250 mb internet paketi aylık mı nasıl başvuruluyor ona ücreti ne kadar? cevaplarsan sevinirim şimdiden tşk.

jebelem

jebelem

Üye
bende Pc suitle baglanıyorum cok guzel bı uygluma ıhtıyacı olanlara tasıye ederım fıyat hakkında bılgım yok tesekkurler.

batuone

Üye
saol bunu 3 yıldır biliyorum ve kullanıyorum :oke:

emragh

emragh

Üye
ben bunu 8 aydan fazladır kullanıyorum ayda 7,99 fiyatla sınırsız internet süper bişey :)

kingb04

Üye
arkadaşlar dün denedim internete girdim ama şimdi giremiyorum şöyle bi uyarı veriyor

failed to connect to the network! One Touch access could not connect to the selected device.. diye bi uyarı .. yardımınız gerek ...

iboskeee

iboskeee

Üye
1.

2

3.

4.

5.

Arkadaşlar ben vodafonun 250 mb paketine üye oldum ve internete girebiliyorum.

hızı çok süper.

Birde usb kablosu daha sağlıklısı. Yoksa bluetooth da olur

herkese benden tavsiye.:box

öncelikle Paylaşım için Teşekkürler.. :oke:

PC sistem: pörfect xp sp3

Bağlantı: USB KABLO
Telefon: nokia 5130

Nokia PC suite 7 Versionunu İndirdim Kurdum Telefonu Taktım Telefonu tanıdı mesajları uygulamaları
muzikleri Açabiliyorum.. Ama İnt. Bağlandığımda Modem Bulunamadı Diyor :off: :off: Lütfen Yardım 8 TL lik int. paketi abonesiyim Telefondan her turlu siteye rahatlıkla giriş yapabiliyorum ama PC ile senkronize edemiyorum yardımlarınızı bekliyorum ( unknownboy_ @ win..com ) :off::bye2:

ya ben baglana tıkladıkdan sonra şu hatayı verıyor şebekeye bağlanılamadı! One touch access seçilen cihaza bağlanılamadı ne yapacagım yardım edin lütfen

yokmu bilen biri ya:(

Aynen Benımde Yardım Edecekler lutfen bana mesja atsın :( nokia expres musix 5130 ) :bilmm

omer_4700

Üye
tşkr

samsungsa

Üye
kardes windows7 de pc suite yi yüklerken gecerli bir win32 deil diye sorun yasadım neden olabilir

brk_nl

brk_nl

Üye
trkcell de oluyo mu?

Üst Alt