Nokia PC Suite 7.1.50.2

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nejaterol

nejaterol

Üye
    Konu Sahibi
Nokia PC Suite 7.1.50.2
Nokia PC Suite 7.1.50.2

Uploaded with

• Beğen
Tepkiler: dejawu_10, AYTAÇBABA, yanlız_kral31 ve 3 diğerleri

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
teşekkürLer ..

GANG BANG

GANG BANG

Üye
5800 için kullanabilirmiyiz?

mardok

mardok

Üye
arkadaşlar ben telefonu bağladığımda pc telefonu görüyor ama pc suite görmüyor bilen varsa yardım edebilrmi

torolpa

Üye
aynı sorun bende de var mesaj fln atamıyorum

yozgatlıenes

Üye
ya ben pc ye bluetooth la bağlanmıyorum ama usb kablosuyla bağlanıryorum bluetooot la nasıl bağlanabilirim yardımınız içinşimdiden teşekkür ederim:naughty::bigstar:

gevezece54

Üye
arkadaşlar sizlere sormak istediğim bir olay var pcsuit ile mesaj yazarken türkçe karakter kullanıldığı zaman mesaj sayısı artıyor bunu nasıl halledebilirim nasıl tam 160 karakter olarak mesaj çekebilirim tabiki türkçe karakter kullanarak yapmak istiyorum bu olayı

acunguney

Üye
:oke:

byman63

byman63

Üye
arkadaşlar sizlere sormak istediğim bir olay var pcsuit ile mesaj yazarken türkçe karakter kullanıldığı zaman mesaj sayısı artıyor bunu nasıl halledebilirim nasıl tam 160 karakter olarak mesaj çekebilirim tabiki türkçe karakter kullanarak yapmak istiyorum bu olayı

türkçe karakter kullanma tamamdır.zaten karşı tarafa türkçe karakter olarak gitmez.gitse de birden fazla konturun gider

----------Eklendi @ 12:04:34 ---------- Yazıldı @ 12:03:17 ----------

Nokia PC Suite programını çalıştırmak istiyorum ama 'Bu İşletim Sistemi Desteklenmiyor' diyor. bunun için ne yapmam gerek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt