Nokia PC Suite 7.1.26 Türkçe Nokia s60v5 5800 N97

Sponsorlu Bağlantılar

catalfleg

catalfleg

Üye
    Konu Sahibi
Nokia PC Suite 7.1.26 Türkçe Nokia s60v5 5800 N97
Arkadaşlar Nokia ' nın s60 V5 için Olan PC Suite Programı Yayınlandı Ancak Türkçe Değildi..

Sitede Bulunan Program da Türkçe Değildi Bende Paylaşmak İstedim

Sorunsuzdur Kendim Kullanıyorum Türkçe ve ' dür

Sayqılarımla çataL*

Tıkla İndir :

bi teşekkürü çok qörmeyin pLss..
:islik :islik :islik :islik

• Beğen
Tepkiler: shadem_025, GİZLİ YARA, sevcet123 ve 70 diğerleri

egn396

Üye
teşekkürler

asparesai

Üye
slm arkadaslr ben bluetooth ile baglanmaya calsıyorum ama baglanrken bu aygıt kullanılamaz dıye uyarı verıyor. fnormal baglantıda verı aktara bılıorum ama pc suite ile baglanamıyorum sebeını bılne varmı sürücüyü defalarca kaldrıp yukledım ama düzelmedi. eskınden kullanıyrdum ama sımdı olmuyor

AHMETEMER

Üye
yeni yükledim teşekkürler.

--------------- Ekleme ---------------

hepinize paylaşımlarınız için teşekkürlerrrrr

catalfleg

catalfleg

Üye
    Konu Sahibi
tşk eden arkadaşlar önemsiz siz saolun yeter onemlı olan paylaşım ;)

humayun3426

Üye
nokia n 73 güncelleme yaptım dil inglizce oldu bi de dil seçimin de türkçe yok lütfen yardın ediniz pls

--------------- Ekleme ---------------

ne olur çok önemliii

apo0666

Üye
ya n97 yi güncelledim ve ingilizce oldu nasıl turkceye cevireceğim bana yardımcı oluranız sevınırım

erdo71

Üye
teşekkürler

doljin

Üye
cok saol be kardesim

hasan.k

Üye
teşekkürler dostum

catalfleg

catalfleg

Üye
    Konu Sahibi
ne dmk her zmn =)

macman

macman

Üye
tsk.

aldemir34

Üye
arkadaşlar emeğinize sağlık .Banada yardımcı olursanız sevinirim n97 de gelen mesajlar buyuk gözüküyordu fabrika ayarlarını yükledikten sonra harfler kucucuk oldu nereden yazı boyutunu büyütebilirim yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürleer

junior_2007

Üye
teşekkürler

catalfleg

catalfleg

Üye
    Konu Sahibi
önemli değil paylaşmak güzeldir :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
arkadaşlar emeğinize sağlık .Banada yardımcı olursanız sevinirim n97 de gelen mesajlar buyuk gözüküyordu fabrika ayarlarını yükledikten sonra harfler kucucuk oldu nereden yazı boyutunu büyütebilirim yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürleer
Ayarlar/Telefon/Ekran/Yazı Tipi Boyutu yolunu takip et "büyük" ü seç tamam de bu kadar...

s.gecmis

s.gecmis

Üye
tşkkrler

eskimeyendost38

Üye
tşk ederim yükledim kullanmaya başladım fakat rehber bölümüne girdiğimde,kartvizitleri güncelleme başarısız telefonun boş durumda olduğundan emin olun ve yenden deneyin die bir hata veriyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Üst Alt