Nokia Ovi Haritalar Orjinal "cities" Klasörü 630mb Türkiye ve Bazı Ülkeler | Rapidshare

Sponsorlu Bağlantılar

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Ovi Haritalar Orjinal "cities" Klasörü 630mb Türkiye ve Bazı Ülkeler | Rapidshare
Forumda bayağı bi arayan vardı. 2 ay önce telefonu alınca hemen içinden kopyalamıştım! Tamamen orjinalinde yüklü olan haritalar. İçerisinde Türkiye haritası ve civardaki bazı ülkeler var. (EN altta resimlere bakın!!!)

Rapidshare'ye uploadettim, alternatif atabilecek varsa upload yapsın bana öm ile ulaşırsa ilk mesaja da eklerim. 3 part şeklinde 500MB toplam boyut, açılınca 650MB e yakın oluyor.

Doğrudan hafıza kartına atacaksınız Winrar'dan açtıktan sonra.

Toplam Boyut: 500MB

Kendi Uploadımdır. Şifresizdir.

İÇERİSİNDE YÜKLÜ OLAN HARTİA VE SESLER:

Güle güle kullanın :) Kaybolmayın artık :)

• Beğen
Tepkiler: alicaglayan, muratyorulmaz, hotbord_34 ve 12 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

futbol123

futbol123

Üye
eline sağlık

delidolan

Üye
teşekkürler kardeşim çok güzel bir paylaşım sabitlenmesi gereken bir konu bence.

mardok

mardok

Üye
eline sağlık güzel paylaşım

By Y@VUZ

By Y@VUZ

Üye
Teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

nokia pc suitte tüm dünya haritası 7-8 gb geçiyor
sende 650 mb özellikle deneğeceğim...

anilvasif

Üye
forumda bayağı bi arayan vardı. 2 ay önce telefonu alınca hemen içinden kopyalamıştım! Tamamen orjinalinde yüklü olan haritalar. Sanırım türkiye haritası ve avrupa ülkeleri var.

Güle güle kullanın :) kaybolmayın artık :)

arkadas zaten sanırım demıs :)))))))))

madem harıtalar var yukluyorsun vsss nasıl sanıyorsun dostum yaa bunu acıklarmısın

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
arkadas zaten sanırım demıs :)))))))))

madem harıtalar var yukluyorsun vsss nasıl sanıyorsun dostum yaa bunu acıklarmısın
Kardeşim şöyle açıklayayım, telefonun orjinalinde olan o, ilk başta bi bakmıştım böyle ovi haritalarda dünyayı gezerek, yani avrupa tarafına yaklaşmıştım gösteriyordu ama işime yaramayacağı için pek bakmadım! Sonra da onu sildim zaten sadece Türkiye haritası indirdim, telefon sorun vermişti o cities ile! O yüzden "sanırım" diye belirttim :allalla: Nokia Map Loader'da falan dünya haritası çok fazladır elbette, sadece ABD kaç gb var! Ama bunda belli başlı ülkeler vardır (tahmin) diye düşünüyorum... Buna bakamadığım için bilemiyorum! Bakıp, kontrol edip bilgisi olan varsa söyleyin biz de bilgilenelim :oke: Ben sadece elimdeki cities klasörünü -istek üzerine- upload edip konuyu açtım... Tmm?

muxo

muxo

Üye
dostum bilip bilmeden konuşma. telefonun orjinal city klasöründe sadece Türkiye haritası bulunur. başka olmaz. zaten başka olsa. örnek olarak abd haritalarıda olsaydı city klasörünün boyutu yaklaşık 2gb olurdu

anilvasif

Üye
dostum bilip bilmeden konuşma. telefonun orjinal city klasöründe sadece Türkiye haritası bulunur. başka olmaz. zaten başka olsa. örnek olarak abd haritalarıda olsaydı city klasörünün boyutu yaklaşık 2gb olurdu

Yani :) aynen katılıyorum arkadasa sen varsayımlar uzerıne yazıosun deneme ımkanın yoksa emın olmadıgın bırseyı nıye paylasıosun ya kuranların tellerı bozulursa veyada ovı harıtası bozuldu dıyelım en basıdı tele bırsey olmazda.... :vur

varsayalımkı hard format atmak zorunda kaldı senın varsayımı yuzunden olma ıhtımalı olcak onu demek ıstıyoruz bırcok forumda bılıncsız yuklenen programlar yuzunden bılgısyarımıza telefonumuza kacar defa format cekmek zorunda kaldık tepkımız buna....

anlatabıldım mı???

acati

acati

Üye
Sunan arkadaş tekrar deneyip, içinde hangi haritanın olduğu netleşene kadar konu kilitlensin bence...

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
    Konu Sahibi
Bence sen bilip bilmeden konuşma! Türkiye haritası 44MB!!! Bilmiyorsan aç Ovi Suite bak. Neden örnek olarak ABD haritası olsun ki! Dünyada bi tek abd mi var? Koca kıtayı mı ekleyecek adam Türkiye'ye gönderdiği telefona!
Yani :) aynen katılıyorum arkadasa sen varsayımlar uzerıne yazıosun deneme ımkanın yoksa emın olmadıgın bırseyı nıye paylasıosun ya kuranların tellerı bozulursa veyada ovı harıtası bozuldu dıyelım en basıdı tele bırsey olmazda.... :vur

varsayalımkı hard format atmak zorunda kaldı senın varsayımı yuzunden olma ıhtımalı olcak onu demek ıstıyoruz bırcok forumda bılıncsız yuklenen programlar yuzunden bılgısyarımıza telefonumuza kacar defa format cekmek zorunda kaldık tepkımız buna....

anlatabıldım mı???
Haritadan kim format atmak zorunda kalmış? Ben ilk konuda da açıkladım bi kaç arkadaş bana ÖM ile ulaştı elinde telefonla gelen orjinal cities klasörü varsa ekleyebilir misin diye özellikle onlar için paylaştım bende! Ama kullanacaklardan çok tepki vermek için gelenlerle doldu burası... Emin olmadığın şey diyorsun ama bir zaman kullandım ben bunu ve sorunsuz çalışıyordu sonra gereksiz yer kaplamasın diye falan kaldırdım sadece tr haritası indirdim.
Anlatabildim mi?

Sunan arkadaş tekrar deneyip, içinde hangi haritanın olduğu netleşene kadar konu kilitlensin bence...
Konu netleşti...

İlk konuya hangi haritaların olduğunu ekledim!!!!

:bann::bann::bann::bann::bann::bann:

van_helsing7677

van_helsing7677

Üye
teşekkürler kullanıp deniycegim

xarismas

Üye
ALLAH SENDEN RAZI OLSUN. Nezamandır arıyordum. Karttakileri hata ile silmiştim. Çok teşekkürler...

dabaduba

Üye
Çok Teşekkürler Kardeşim Benim, Biz Emeğini Takdir Ediyoruz. Takma Kafana.

adnankocak

Üye
teşekkürler

ates_16_06

Üye
s.a birader ben haritayı güncellemeye kalktım güncellemedi ve navigasyon harita hepsi gitti türkiye falan kalmadıı bunu nasıl düzelticemmm acil çok acil yardım

_YuSuF14_

Üye
Bayadır arıyodum cok saol kardes

Üst Alt