[Nokia] Nokia Sleeping Screen v1.10(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia] Nokia Sleeping Screen v1.10(0) Symbian^3 Signed
Ekran koruyucu uygulamasıdır. Tuşları kilitlediğinizde devreye girer. Telefon kilidini açmadan saati, cevapsız aramaları, hatırlatmaları ve okunmamış metin mesajlarını animasyonlu bir şekilde görebilirsiniz.

Not: Uygulama menüde görünmez. Ayarları yapmak için Menü>Ayarlar>Temalar>Ekran koruyucu>Sleeping Screen

[video=youtube;yE5pLjrivP8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yE5pLjrivP8[/video]

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı, Jın Kazama, ELEFSANE ve 1 kişi daha

aslankaplants

aslankaplants

Üye
teşekkürler güzel program

polluxea♪

polluxea♪

Üye
sagolunn

realplayer2

realplayer2

Üye
teşekkürler

pesimist27

Üye
teşekkürler paylaşım için :)

ELEFSANE

Üye
Teşekkürler.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
v.1.10 eski sürümden bi farkı yok yine aynı .s

kartal555

kartal555

Üye
N95 için uyumlumu, ben yükledim fakat programı içeriğinde bulamadım nasıl bir yol ile programa ulaşabilirim teşekkürler uğraşın için

Jın Kazama

Jın Kazama

Üye
Çok güzel ya gerçekten çok beğendim.Elinize sağlık...

andreoni

Üye
Teşekkürler. Bende 701 var bu programı kurdum. C6-01 de olduğu gibi değil. Kilit yapınca anında gelmiyor önce siyah ekran geliyor. 3 sn kadar bekledikten sonra geliyor görüntü. Ve ilk geldiği gibi parlak olmuyor 1-2 sn sonra ışık azalıyor. Versiyon 1.1.13 uyum sorunu mu var acaba bilginiz var mı?

enesERCAN66.

Üye
evet bendede aynısı oluyor ..Öyle oluncada pek içime sinmedi açıkcası

Jın Kazama

Jın Kazama

Üye
ya arkadaşlar ben yükleyemedim neden yüklenmiyorhata veriyor yüklerken baya bekliyorum sertifika kontrol ediyor sonra yüklenirken birden hata veriyor neden acaba çok da güzel bir programa benziyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt