[Nokia] Nokia Sleeping Screen v1.03(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Nokia] Nokia Sleeping Screen v1.03(0) Symbian^3 Signed
Ekran koruyucu uygulamasıdır. Telefon kilidini açmadan saati, cevapsız aramaları, hatırlatmaları ve okunmamış metin mesajlarını animasyonlu bir şekilde görebilirsiniz.

[h=3] [/h]

[video=youtube;yE5pLjrivP8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yE5pLjrivP8[/video]

Yenilikler:
-Güncelleme sorunları düzeltildi

Nokia Sleeping Screen makes your phone stand out from the crowd by painting beautifully crafted images on the screen when keys are locked. In addition it is highly useful, too! With just a glimpse you ’ll be able to see clock, missed calls, unread text messages, and reminders presented with clear icons and animations.
NOTICE! " Launch " button does not work for a screen saver. Activate NSS from Settings- > Themes- > Screen saver menu by selecting " Sleeping Screen " .

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL, JustADreamer, mesut1979 ve 1 kişi daha

adam4545

adam4545

Üye
ya bu uygulamayı kuramadım gitti. bi türlü olmuyo telefon hackli C6-01 modeli extra başka yazılımlar kurmama gerek var mı. yukleniyo ekranı geliyor status barı doluyor sonra yükleme di diye uyarı cıkıyor o uyarı kapanınca yüklendi diyor. biri yardımcı olsun güzel bir uygulma mutlaka kurmalıyım

karababa.m

karababa.m

Üye
o kadar güzel bir uygulama değil. ben nokia beta lagbs dan yükledim. Hatta yeni versiyonu çıkmıştı telefondaki resimleri de ekran koruyucu olarak belirleyebilirsun.

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
:tşk: :good:

haliloz95

Üye
ivo nun bellesini kullanıyorum önce yüklenemedi sonra da yükleme tanamlabdı diyor ama gelmiyor uygulama. Neden acaba?

distakjo

distakjo

Üye
vay:tşk: kardeş.

crazy0067

Üye
qt tabanlı bir uygulama olduğu için ve annada türkçe qt sorunu olduğu için bu sorunları yaşıyorsunuz? Telefon dilini ingilizce yapıp öyle kurun sonrada tekrardan dili türkçe yapıp kullanabilirsiniz

sado826

sado826

Üye
öyle yapıncada kurulmuyor @craz0067 başka çözümü olmalı

bozo42

Üye
evet sonunda kurabildim
annada türkçe qt sorunu olduğu için bu sorunları yaşıyorsunuz? Telefon dilini ingilizce yapıp öyle kurun
dediğigibi yaptım öyle kuruldu.Teşekkür ediyorum emeği geçenlere...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt