Nokia N97 için versiyon güncellemesi V.2.1 (Çok Yakında)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
noelamca

noelamca

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N97 için versiyon güncellemesi V.2.1 (Çok Yakında)
Nokia’nın büyük umutlarla piyasaya sunduğu N97 modeli akıllı telefonu malesef ki beklenilen ilgiyi görmedi. Fakat Nokia N97 modelinin peşini bırakmıyor. Yeni güncellemeler ve firmware yazılımları ile N97 mükemmel bir hale getirilmek için uğraşılmakta.
Bir N97 kullanıcısı olarak sürekli Nokia forumu takip etmekteyim ve açıkcası yeni güncellemelerden memnun kaldığımıda belirtmek isterim. En son olarak “Hafıza Yeniden Düzenleyici” güncellemesi ile performansında artış sağlayan ram kullanımını optimize edici uygulama güncellemeler arasında yerini almıştı.
Gelelim yeni firmware güncellemesine 2010′un ilk günlerinde piyasaya sürülecek olan V2.1 firmware güncellemesi ile N97 mükemmele yaklaştırılmak için çaba sarf edildiğinin en büyük kanıtı olacak. N97 telefonumdan ilk günlerde pek verim alamasamda son güncellemeler ile artık telefonum ihtiyaçlarımı karşılamaktan öte tamamiyle mobil hayatımı yönetmeye başladı.
Symbian işletim sisteminde doruk noktasına gelen N97 telefonu malesef ki ikinci el piyasasında epeyli gezmekte. N97 ‘yi merak edenlerin bu güncellemeler ile rahatlıkla tercih edeceklerini düşünüyorum. Tabi hala N97 almayanlar için büyük bir fırsat haline geldiğide ortada. Fiyatındaki düşüşün en büyük etkiside bu sanırım.
Nokia firmasına biz N97 kullanıcılarını unutmadığı, sürekli güncellediği, N97′yi mükemmel bir hale getirmek için sürekli uğraş verdikleri için teşekkürlerimi iletirim. Önümüzdeki günlerde piyasaya sunulacak V2.1 firmware güncellemesi ile Symbian işletim sisteminde V2 döneminden ipuçlarıda almış olacağız.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
eski versiyonu çıkalı ne oldu şurda?

cengizsadikli

cengizsadikli

Üye
V.20 de video kayıt ve ses kayıt programında sorun var.Ses ilk çıkıştan sonra gitgide düşüyor.İnşaallah bu sorunu düzeltirler.

nublies

nublies

Üye
benim n97 de telefon açıldıgı zaman 30 sn içinde işlem yaparsan kapatıp açıyor kendini makine v21 sabırsızlıkla bekliyorum sorun çözülmezse muhtemelen servisten tamir talep edecem enazından kvk erzurum iyi çalışıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt