Nokia N95 Sorun . . .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ProFeteröl

Üye
Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var . Telefonumun Modeli N95 ve telefon kendı kendıne kapanıyor şarj'i şarj'daymış gibi yane şarjda olmayıpta şarj'da gibi gösteriyor . Telefona 2 defa format atmama ramen geçmedi ( *#7370# İle Format atım .) . . . Deli olucam yardım ederseniz Çok sevinirim . . . :bilmem:

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
yazılım atmayı bir dene.

ProFeteröl

Üye
teşekürler Telefoncuya Verdim Aynı Şeyi Yaptı daha almadım telefonu ama =( Bide Şu yazılım hakında nasıl Bilgi edine bilirim . . .

Symbiont

Üye
yıldız kare 0000 kare yap orada yazar

ffatihh23

ffatihh23

Üye
Servis !!!

akyalman

Üye
bataryanın alt kısmına ince bir kağıt selabantla tuttur.Temassızlıkta bu etkili. bataryayı tatlı sıkılıkta yerine yerleştir.Olay tamam ben de oldu.Yoksa telefoncuda kızak iletim kablosu değiştir.30 tl.

emredst

Üye
arkadaslar bendede N95 var .. benmkide wlanla internetee gireceım zamanda telefon kendılıgınden acılıp kapanıorrrr .. nee yapabılırımm tesekkurrler ..

rindindin

Üye
herkeze iyi aksamalar foruma daha yeni uÿe oldum.

benim bir adet N95 telefonum var ve arka kamerasinda bir problem var söyle izah edim kameranin koruma kapagini actigim zaman otamatikman aciliyor fakat ekran kapkara yani hicbir sey gözükmüyör deli oluyorum ön kamerada bir sorun yok sadece arka ana kamerada birde özelliklerini de görebiliyorum arka kameranin ama ekraninda hic birsey gözükmor acil yardim etmenizi temenni edityorum telefonum yurt disindan .

Ne yapmam gerektigini lütfen yazin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt