Nokia N900 | X-Terminal ile OverClock (Hız Aştırma) | 700MHz 750MHz 800MHz 825MHz 900MHz 930MHz

Sponsorlu Bağlantılar

paltiyaprak

Üye
overclock yapamıyorum tüm komutları giriorum ama nedense -sh : fiasco-update:not found çıkıo nerde yanlış yapıorum sizce :)))

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kodları kopyala yapıştır yaparak denermisiniz...

carpediem81

Üye
uyguladım ve oldu.teşekkürler anlatım için..

bence insanların yapamadığı şey mydocs a atın dosyayı diyorsunuz n900ün ana dizini olarak algılamıyorlar.Dökümanlar klasörüne atıyorlar.ondan bence dökümanlara atın yazmayın n900 ana dizine atın diyin
evet ya bende aynı hataya düştüm.şimdi tamamdır.teşekkürler...

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tebrikler...

firkoy

Üye
700 mhz yapsak yinede telefonun ömrü kisalirmi ve ayni risk gecerlimi ve akü icin ne dersiniz aküyüde emer bu hiz astirma heralde?:hmmm

drangela61

drangela61

Üye
600den 700e zaten cikmaya degmez en az 900 yapacaksin ki farki goresin ayrica tabiki birtakim zararlari var ue gazinin bu konuyla ilgili yazisini oku...

NR6630

NR6630

Üye
600den 700e zaten cikmaya degmez en az 900 yapacaksin ki farki goresin ayrica tabiki birtakim zararlari var ue gazinin bu konuyla ilgili yazisini oku...
arkadaşlar en az 1000 en az:ehe:ehe yoksa ben tadını alamıyorum :d: 1000mhz de çok harika oluyor gittiği yere kadar gider yoksa bu telefonla 600mhz valla işkence bee.. çok yavaş ilk çıkan pc ler gibi demek ovclock olmasa at çöpe gitsin hiç bişey açmıyor donuyor yavaş çalışıyor:off::off:

dafmar

dafmar

Üye
usta işlem tamam ama cihaz daha sonra kapanıp acıldıktan sonra eski haline geri dönüyor yani yine 600mhz bu sorun sadece bendemi yoksa genel mi

byMaMe

byMaMe

Üye

bende böyle oluyo ve restart atınca da değişen bişe yok güncellemede yapmışım telefona

denizci535

denizci535

Üye
arkadaslr kodlar zor geliyorsa Qcpufreq sonra cpufrequi en sonra da maxcpu yu indirip kurun masa ustunde - 600 + yazar goreceksiniz + basdikca yukselir bence boyle kurun tekrar tekrar xterm ugrasmayiniz....

byMaMe

byMaMe

Üye
denizci535 kardeş yaptım yükselmiyor

denizci535

denizci535

Üye
telefonu kapat ac... overlock yaptinsa xterm den ondan kaynaklanabilir kapat ac teli...

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
ya arkadaşlar 950 yaptım ama inş. bişey olmaz ya zamanla tel ömrünü yitirir deniliyo tırsıyorum...

NR6630

NR6630

Üye
heç bişi olmaz çünki ben hep 1000 de kullandım ancak öyle tadı çıkıyo n900 ün

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Birşey olmaz arkadaşlar. Ömrünüzde her geçen gün kısalıyor. O yüzden aldığın ürünün tadına varacaksın :) Ben herdaim 1150' de kullanıyorum uçak uçak :)

NR6630

NR6630

Üye
Birşey olmaz arkadaşlar. Ömrünüzde her geçen gün kısalıyor. O yüzden aldığın ürünün tadına varacaksın :) Ben herdaim 1150' de kullanıyorum uçak uçak :)
:d::d::ehesana katılıyorum patron aynı görüşteyiz:yuru

osmanayman

osmanayman

Üye
Bi de bu overlock işini halletsem... Şu an 900mhz fakat bazen androide geçiyorum ve döndüğümde 600mhz oluyor. Overlock işini de fiasco dosyasıyla yapıyorum. Diğer yöntemler işe yaramadı fakat durmayacam, çözdüm sayılır n900'ü hallederiz İnşallah...

thuglifeoguz

thuglifeoguz

Üye
arkadaslar ben bi programla yapıorum overclock cpufrequi ile 1000 mhz ye cıkardıgımda telefon azcık calısmaya devam ediyor sonra reset atıor kendi kendine sebebi ne olaiblir acaba

metu1750231

Üye
beyler cihazlarinizda herhangi bir gozle gorulur sorunlar cikmaya basladi mi 900Mhz gectikten sonra, yoksa yine normal mi calisiyor ?