Nokia N900 neler yapılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N900 neler yapılır ?
Beyler konu başlığında görüldüğü gibi bi cihazı aldık ama neler yapabilirim bana bir Bilgi verim kim ne amaçla kullanıyor ben mimarım mesela ? Neler den faydalana bilirim yoksa sadece oyun müzik film üçlüsünde takılsak yeter mi ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihazın donanımı itibariyle çok büyük bir beklentinizin olmaması gerekir diye düşünüyorum. Cihaza yüklü değilse Linux kurarsınız onda gezinirsiniz başkada birşey olmayacaktır. Sizin cihazdan beklentiniz neler öncelikle onu bilirsek ona göre farklı cihazlar yada PC ler önerebiliriz.

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Şimdi ben bu cihazsa shop autocad oyun çizim programı yüklesem yada PC uzaktan baglansam maillerimi kontrol etsem ? Yeterli gelir mi ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Şimdi ben bu cihazsa shop autocad oyun çizim programı yüklesem yada PC uzaktan baglansam maillerimi kontrol etsem ? Yeterli gelir mi ?
PC uzaktan bağlanmanızın ne gibi bir amacı var bilmem ama çalışan mail uygulaması yüklerseniz de PC bağlantısı kurmanıza gerek kalmaz zannediyorum. Diğer istekleriniz içinde araştırmaya devam edebilirsiniz. :)

frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu cihazı siz ne için kullanıyorsunuz ? Ayrıca linux hangi versiyonu kuruyorsunuz PC mi ? Yoksa başka mi is görür mü

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sen keşfektikçe bize anlat .

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993
frkanbayraktar1

frkanbayraktar1

Üye
    Konu Sahibi
Tmm konu bende 👍🏽😎

Üst Alt