Nokia N900 | Faster Application Manager ile Depo Kaydı ve Uygulama İndirme İşlemleri...

Sponsorlu Bağlantılar

odo

Üye
Öncelikle paysımlarınız için cok tessekur ederim gercekten çok yararlı paylaşımlarınız var.Benim bu uygulamayla ilgili soyle bir sorunum var; Yukarıda verilenlerin aynısın yaptım daha sonra uygulamalar yukarıdaki resimdeki gibi ekrana geldi ancak programları seçıp yukle yapıp ileriye basıyorum önce hazırlanıyor diyor sonra da hata veriyor.Bunun icin bir cozum varmı acaba?

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ara sıra bu durum bende de oluyor. İnternet bağlantımı kapatıyorum tekrar açıyorum. Katalogları güncelleştiriyorum. Güncelleme bitti dedikten sonra uygulamalara girip istediğimi yüklüyorum. Sizde bu şekilde denermisiniz.

zaleot

Üye
thanks

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

saruman_me

saruman_me

Üye
amsn acaba burdan yükleye bilirmiyim arkadaşım..?

denizci535

denizci535

Üye
a msn yi kendi sitesinden yukle

madyouth89

Üye
ben resimde ki gibi herseyi yaptım ama install aplications dedigimde Notice adı altında Date information will be fetched only for packages from maemo.org and only for user categories diye bir yazı cıkıyor.

--------------- Ekleme ---------------

ayarlardan kategori ayarları etkin degilmisti simdi yaptım installerde geldi hepsi ukeyboard arattım cıktı fakat yuklemeye geldigimde bekliyor ukeyboard creator sag tarafta 2.5.1 yeşil ışıgı yanıyor fakat birsey yapmıyor.?

--------------- Ekleme ---------------

sorunu buldum ayarlarda metin girisindeki sanal klavye sekmesine tik koyarak hallettim paylasım için saolun arkadaslar emege saygı ;)

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim... :oke:

togimer

Üye
Ue-Gazi arkadaşım merhaba,

Önce emeğin için tşk.ler. Ben ne yapıysam hem depoları girdim. "enable" işaretli fakat bir türlü fastapp de uygulamaları göremiyorum. Error veriyor.

tşk.