Nokia N9 MeeGo Türkiye Teması

Sponsorlu Bağlantılar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nokia N9 MeeGo Türkiye Teması
Evet arkadaşlar bu zamana kadar N9 için tema yok diye yakınanlar gördük,artık bu yakınmalara bir son verildi ve MeeGo Türkiye ekibi kendi yapımları olan temayı paylaştı,ben de burada sizlere kurulumun anlatımını yapacağım!

Öncelikle Theme Changer ve Ana Ekran Ayarları uygulamaları ile şuan için kullanmamanız tavsiye edilir.
Kesinlikle Status Menu Expensions ile kurmayınız!
Ek olarak N9 QTweak uygulamasının Tema ile ilgili özelliklerini kullanmamanız gerekir.

Kurulum son derece basittir,temanın beta testerı bizzat benim :)
Kurulumda oluşacak hatalar ve sorunlardan Maxicep ve Ben sorumlu değilim ama sorun olursa çözümüne yardımcı olacağım tabiiki.

Öncelikle temanın olduğu arşivi indiriyoruz. İndirdiğiniz arşivi açtığınızda blue diye bir klasör çıkacak,klasörü telefonu bilgisayara bağlayıp MyDocs yani bilgisayara cihazı bağladığınızda phone memory diye açtığınız kısmın içine atıyoruz.

Sonra cihazda terminal i açıp ;

devel-su

root-me

sh /home/user/MyDocs/blue/yukle.sh

biraz bekliyoruz ve cihaz yeniden başlatılacak..

ilk açtığınızda bir süre kullanmayın bekleyin çok ağırlaşıp kasılacaktır,daha sonra yavaş yavaş kullanın kullandıkça hızlanacak.

Beğenmeme durumunda orjinale dönmeniz için yapılacaklar;

Terminal i açın

devel-su

root-me

sh /home/user/MyDocs/blue/orjinaledon.sh

cihaz yeniden başlatılacak ve orjinale dönecektir.

Not: Bu işlemi yapmak için blue klasörünü cihazdan silmemeniz gerekli.

Sorun oluşması halinde temayı yeniden yükleme ve onarma ;

Terminal i açın

devel-su

root-me

sh /home/user/MyDocs/blue/yenidenuygula.sh

Hayırlı,uğurlu olsun :)

Alıntı : MeeGo Türkiye.

Kendi cihazımdan bir kaç ss fikir edinmenizi sağlayabilir ;

KxTR79

KxTR79

Üye
abi ben yukledim bikaç sorunum var.status bar programı yuklu bende belkı ondan olabılır yukarı bildirim barını indirince tamamamen sığmıyor hertarafı mavi diye ve çıkılmıyor ordan.aynı zamanda temayı yukleyınce hesaplarım gıttı hepsini baştan açıcaktım ama klavye gelmiyo hesaplar bçlümünde.bunları yaşayan tek benmiyim?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
abicim şuana kadar sorun yaşayan tek kişi sensin sanırım bende status expension yok,istersen onarma kodunu girip bir daha dene

KxTR79

KxTR79

Üye
tamam hemen deniyorum

- - - Eklendi - - -

herşeye hata verdi yapılanlara terminalde şimdi yeniden başlatıyo kendini

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
açılsın bekle bakalım kardeşim olmazsa orjinale döneceksin,sonra status menuyu kaldır öyle dene status menu yerine benim bildirim çubuğumdan yapalım sana ;)

KxTR79

KxTR79

Üye
tamam nasıl yapıcaz

- - - Eklendi - - -

telefon açılmıyo şimdi :)) bekliyorum hala

- - - Eklendi - - -

eveeeet telefonum açılmıyor :) inşallah flashsız bi çözümü vardır :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yaparız ,açılmadı mı hala?

KxTR79

KxTR79

Üye
açılmadı bide androide boot ediym şimdi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
KxTR79 Berkay kardeşimizin cihazı flash gerektirecek şekilde hata vermiştir,status menu extensionsla birlikte kurmayınız!

KxTR79

KxTR79

Üye
evet şu anda flash atmaktayım :)

pRime.

pRime.

Üye
bunu bana kurmak nasip olmayacak sanırım. status menu extention benim için olmazsa olmaz.

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
KxTR79

KxTR79

Üye
serdar abi tam tüm düzenimi oturtuyorum canavarımda geri bozuluyor ya şansızım çok :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
bunu bana kurmak nasip olmayacak sanırım. status menu extention benim için olmazsa olmaz.

şimdi bir tema için tüm düzeni bozmayalım benim pc de yok flash atamam ilerde sorunsuz olursa yüklerük Serdar kardeşim :D

- - - Eklendi - - -

serdar abi tam tüm düzenimi oturtuyorum canavarımda geri bozuluyor ya şansızım çok :)

kardeşim keşke konuda belirtilen uygulamalar varken yükleme yapmasaydın ama olan oldu artık flash'a devam :ah:

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9 ve pRime.
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Abi status menü ile test edilmemişti zaten onun testerı da Berkay oldu :)

MertcaN9

MertcaN9

Üye
ya meego nun kendi asaleti yeter bence :oke:

Üst Alt