Nokia N9 için QuickTweak Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
tweak UU ---> 9.8.1

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
hocam bu sürümlerde bu sorunu yaşıyorum. gerçi forumda konu açarak sordum ama çözüm dile getirilmedi. eski sürümlerde Mag'ın togglelarını kurabiliyordum ama şimdi bu sürümlerde mag'ın togglarını yükleyemiyorum. Bu sorunun çözümü nedir?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
mag'in togglelarini daha evvelden 1 defa kurmustum renk sorunu verdiklerinden kaldirmistim birkac ay evvel sorunsuzca yukleniyordu. fikrim yok schturman'a sorsana twitter'dan felan.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
mag'in togglelarini daha evvelden 1 defa kurmustum renk sorunu verdiklerinden kaldirmistim birkac ay evvel sorunsuzca yukleniyordu. fikrim yok schturman'a sorsana twitter'dan felan.
Önerin için teşekkürler hocam iletişime geçicem tabi geri döner mi bilmem? şuan eski sürüm qtweakle deniyorum umarım olur.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
qtweak 9.8.3 sürümüne powerpack 0.3.1 güncellemesi gelmiş. bu arada; qtweak'i güncellemek için, coderus'un aegis-install & opensudo hack'in yüklü olması gerekli.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
link ve dosya verirmisin değerli kardeşim anlamadım tam olarak ?

rashitshain

rashitshain

Üye
arkadaşlar qtweek'ten.h 3 1 falan yaptım gizli klasörlere dosya yüklemek için dosya kutusunun root olanı geldi menüye ama şimdi dosya kutusından işlem.yapamıyorum kopyalamaya silmeye izin vermiyor nasıl düzeltebilirim ?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Root olan ikona tıklayıp onu açın.

rashitshain

rashitshain

Üye
tamam usta oldu yalnız bişey daha soracam ben ekran arkaplanını kaybettim şu an üç sayfa da kırmızı renkte, w 13 yaptım düzelmişti biraz daha kurcalarken tekrar kırmızı oldu w 13 yapıyorum yeniden başlatıyorum düzelmiyor nasıl yaparımArkadaşlar dosya kutusunda kopyalama işlemi yapamıyorum. Dosya kutusu root olanında da aynı uyarı bu işlemi yapmaya yetkili.değilsiniz diyor h 2 1' i kurdumbana da yardımcı olabileceğinizi düşünerek : kamerayla ilgili skıntılarım var düzelmiyor, görüntü alamıyor ve video kaydı yapamıyorum. Kamerayı açınca görüntü var ama çekim yapılmıyor. Ne yapmam lazım

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Rehberin ve kişisel bilgilerinin yedeğini al cihazı flashla, en baştan yap tweakları.Muhtemelen yaptığın bişeyler çakışıyor olmalı.

rashitshain

rashitshain

Üye
bence de başka çare kalmadıiyi geceler bana bi yardımcı olsan .. flaşh atamadım Navifirm var ama N9 rm696 listede görünmüyor o listeye ekleyebilirim, flash dosyalarım da hazır indirdimproducts kısmında bütün elefonlar var ama n9 yok

Seglopsi

Seglopsi

Üye
fw'yi mrcrab'dan indirmeyi dene.

rashitshain

rashitshain

Üye
orda ki dosyaları indirdim onları f w'de nası kullanacam

Seglopsi

Seglopsi

Üye
flasherdan flash atacaksın.

rashitshain

rashitshain

Üye
Ekran kilitliyken çift dokununca duvar kağıdı gelmiyor ekran.direk açılıyor bunu eski haline getirebilir miyiz bilen var mı ?