Nokia N9 için QuickTweak Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben de yakında 64 gb ile karşınızda olacağım yaklaşık bir ay sonra :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ben de yakında 64 gb ile karşınızda olacağım yaklaşık bir ay sonra :)

sen niye sattin ki nokia n9'unu :)

- - - Eklendi - - -

geliştirilmiş bir terminal ve open modsuz kurulabiliyor. :)

- - - Eklendi - - -

doğru diyosun da şimdilik ikinci cihazı beklemeyi tercih ediyorum. :D

bisey olmaz sen bu isleri bilen birisin. sonucta diriltiriz her turlu cihazi, bisey olursa :)

- - - Eklendi - - -

en fazla rehber, mesajlar ve notlarini kaybedersin o kadar.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

bisey olmaz sen bu isleri bilen birisin. sonucta diriltiriz her turlu cihazi, bisey olursa :)

- - - Eklendi - - -

her flashtan sonra ayar yap dosya at uygulama kurma olayları beni çok yoruyor. onun için ikinci cihaz diyorum. üşenmemin en büyük sebebi bu.

fnldstntn

Üye
her flashtan sonra ayar yap dosya at uygulama kurma olayları beni çok yoruyor. onun için ikinci cihaz diyorum. üşenmemin en büyük sebebi bu.

Uygulamaları kurmak kolay qtweak ile hepsisnin deb dosyasını çıkarıp tek klasore toplayabilirsin flashtan sondasa
dpkg -i home-user-MyDocs-Klasor-*.deb dediğin zaman hepsini tek seferde kuracak...ben bu şekilde yapıyorum işimi epey kolaylaştırdı...

• Beğen
Tepkiler: pRime.
Seglopsi

Seglopsi

Üye
bu arada coderus unrestricted system ui'den SS atayim. ekrana sigmiyor togglelar :kop:

ekranin altina da bildirimler geliyor.

qtweak T-3

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

bir ara paraya acayip sıkıştım mecbur kaldım sattım bende ama yeniden alacağım :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bu arada coderus unrestricted system ui'den SS atayim. ekrana sigmiyor togglelar :kop:

ekranin altina da bildirimler geliyor.

qtweak T-3

Mohamadınkiler daha güzel geliyor bana :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
zaten ona ek koydugu ozellikler var bunda coderus'un. bunlar da unrestricted togglelar. netspeed, muzik calar, bildirim felan bunlari eklemis sadece.

dawid

dawid

Üye
zaten ona ek koydugu ozellikler var bunda coderus'un. bunlar da unrestricted togglelar. netspeed, muzik calar, bildirim felan bunlari eklemis sadece.
one ustadim bunu yapmak icin qtweak tan t ve 3 mu girmek lazin oncekini kaldircazmi bir de bu qtweak surekli guncelleme aliyor neden ana ekran ayarlariyla cakismasini cozmuyorlar saygimla

Seglopsi

Seglopsi

Üye
one ustadim bunu yapmak icin qtweak tan t ve 3 mu girmek lazin oncekini kaldircazmi bir de bu qtweak surekli guncelleme aliyor neden ana ekran ayarlariyla cakismasini cozmuyorlar saygimla

togglelar ile ana ekran ayarlari cakismaz tahminimce.

evet T 3'u girdikten sonra orada secenekler var. hangi togglelari kurmak istediginle alakali. devami zaten yapilir diye tahmin ediyorum. birde kaptanin paylastigi restricted system ui varsa, bunu kurmak cihazi loop yapar muhtemelen.

• Beğen
Tepkiler: rashitshain
dawid

dawid

Üye
ustadim one tesekkur ederim cok sagolasin aslinda qtweak i kaldirmak zorunda kaliyorum onun icin dedim yani anaekrani kullandigim icin ikisi biarada olmazmi acep saygimla

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
ana ekran uygulamasında arkaplan koyma operatör ismi değişme gibi şeyler var. Qtweakte aynı veya alakalı ayarları yapmazsan bir şey olmaz ikisini de kullanırsın.
ayrıca t-3 tweakini yapmak için status menu extension'u kaldırman lazım.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
qtweak ile ana ekran ile cakisan modlar yapmadikca sorun yasamazsiniz. kaldirmaniza gerek yok. dedigim gibi modlama yaparken sadece ana ekran ile cakisip cakismadigina dikkat edin sorun olmaz.

modlama yapmadan evvel qtweak'in pdf dosyasini okumakta fayda var.

dawid

dawid

Üye
ustadlarim (one ve prime) cok tesekkur ederim sizler iyiki varsiniz saygilar ve kolayliklar dilerim

ertooth

ertooth

Üye
Nokia N9 için QuickTweak Uygulaması yükledim versiyon çalıştıramadım bir türlü açılmıyor..

dawid

dawid

Üye
son surum 9.7.8 gogleye qtweak yaz talkmaemo da var indir

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Nokia N9 için QuickTweak Uygulaması yükledim versiyon çalıştıramadım bir türlü açılmıyor..

cihazinizda gelistirici modunu acin. gelistirici modundaki seceneklerden birsey yuklemeyin.

fnldstntn

Üye
Yeni sürüm...

Tweak - Almost all tweaks updated, Inception removed and instead this added Coderus aegis-install & opensudo. Check tweak EE.
Bütün tweaklerden inception gerekliliği kaldırılıp Coderusun
aegis-install & opensudo moduna göre ayarlandı...