nokia n9 gelistirici mod

Sponsorlu Bağlantılar

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
nokia n9 gelistirici mod
arkadaslar telefona yeni format attim. gelistirici modu nasil yukleyebilirim ? bilgisi olan var mi ?

fastonlyrolling

Üye
İlk olarak geiştirici modunu aç,teli yeniden başlat.telefonun tarayıcısı ile. bu adresten isimli dosyayı indir ve aç telefonu tekrar yeniden başlat.hepsi bu kadar.istersen bu işlemden önce dosya yöneticisini indirip kur.

ersev88

Üye
Arkadaşlar cihazı bugün aldım. Meego 1.2 yüklü. Ne mağaza açılıyor ne geliştirici mod açılıyor. Whatsapp Facebook yüklesem yeter ama olmuyor. fastonlyrolling'nin verdiği linklere telefondan girmek istiyorum site açılamıyor diyor. Dep dosyalarını indirdim uygulamaların ama dosya yöneticisi olmadığından açıp başlatamıyorum ve cihazın içinde nerede olduklarını bulamadım. Yani komple isyan ettirdi cihaz. Yardımcı olabilecek müptelası varsa hayrına yardımcı olursa çok çok memnun olurum

kralberk13

kralberk13

Üye
yanlızca şunu söyleye bilirim mağaza kapatıldı

ersev88

Üye
yanlızca şunu söyleye bilirim mağaza kapatıldı
Aynen biliyorum biraz araştırınca farkettim. Lakin hiç bir şekilde bu cihaza Whatsapp ve Facebook yükleyemezmiyiz ? Ayrıca kendi tarayıcısından girdiğim zaman m.facebook.com yada whatsapp web sitelerinide açmıyor. En azından Firefox Opera gibi bir şeyi nerden bulabilirim. Teşekkürler

fnldstntn

Üye
İlk olarak Ayarlar-Uygulamalar-Yüklemeler-Mağaza dışı kaynaklardan yüklemeye izin ver seçeneğini aktif et. ardından bu linke tıklayarak bu indir ve indirme tamamlandığında tıklayarak yükle ve telefonu yeniden başlat ardından geliştirici modunu aktif edebilirsin... Ardından Bunu indirerek warehouse uygulamasını yüklemesi için bir uygulama, warehouse ise openrepos.net sitesinin uygulaması yani alternatif nokia mağazası. Whatsapp için warehouse veya openrepos.net ten Whatsupfor Harmattan ı indirebilirsin malesef düzgün bir facebook uygulaması yok fakat yine warehousedan firefox veya operayı indirebilirsin.

faleko

Üye
Arkadaşlar telefonunuz 64 gb beyaz nokia n9 mu ?

rashitshain

rashitshain

Üye
telefonu nerden aldın

Üst Alt