nokia n82 türkçe yazılım güncelleme Flash dosyası

Sponsorlu Bağlantılar

ali bayram

Üye
    Konu Sahibi
nokia n82 türkçe yazılım güncelleme Flash dosyası
Konuyu düzelttim, direk indirme linkini verdim, gersisi sizde
nokia n82 v35. yazılım dosyalarıdır.
dil türkçedir, indirme linki

şifre:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Teşekkürler

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
nokia n82 v35. yazılım dosyalarıdır.
dil türkçedir, indirme linki

şifre:
Dostum teşekkür ederim ama bir yanlışlık mı oldu? Çünkü yüklediğin dosyayı indir dediğimde exe dosyası indirdi ne alaka anlamadım?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Dostum teşekkür ederim ama bir yanlışlık mı oldu? Çünkü yüklediğin dosyayı indir dediğimde exe dosyası indirdi ne alaka anlamadım?
ben indiremedim ki, chrome eklentisi çıkıyor. nerden tutsan elinde kalır çünkü:
1. şifre reklam
2. ad fly saçmalığından link paylaşmak nedir?
3. chrome eklentisi yüklemeye çıkan site çıkıyor

şugar_klavyeci

şugar_klavyeci

Üye
ben indiremedim ki, chrome eklentisi çıkıyor. nerden tutsan elinde kalır çünkü:
1. şifre reklam
2. ad fly saçmalığından link paylaşmak nedir?
3. chrome eklentisi yüklemeye çıkan site çıkıyor
Belki arkadaş da bilmiyordur böyle olduğunu. Hemen yargısız infazda bulunmayalım hocam. :) Belki de biz indirmeyi becerememiş de olabiliriz.

Ama aynı şekilde bana da eklenti kurma gibi bir zorunluluk dayattı. Üstelik iptal et dememe rağmen ısrarla aynı şeyi kabul ettirmeye çalıştı kapatamadım. En sonunda görev yöneticisinden Chrome'u kapatmak zorunda kaldım. Bir de sürekli oraya buraya yönlendirme yaptı. Bu 4shared denen site virüs kaynıyor maşallah.

Mediafire'a yüklese aslında daha iyi olurdu. Mediafre mevcut dosya paylaşım siteleri arasında açık ara en iyisi. Dropbox, Google Drive gibi bulut hizmetlerinden paylaşabilirse olur.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Mediafirede de link çıkıyor internet sitelerinin yüzde doksanında var bu problem insanı kanser ediyor en iyisi şimdilik zippyshare.

Cadillac34

Üye
Yazılım buldum ama Türkçe mi değil mi bilmiyorum.

MaxipmaN

Üye
Belki arkadaş da bilmiyordur böyle olduğunu. Hemen yargısız infazda bulunmayalım hocam. :) Belki de biz indirmeyi becerememiş de olabiliriz.

Ama aynı şekilde bana da eklenti kurma gibi bir zorunluluk dayattı. Üstelik iptal et dememe rağmen ısrarla aynı şeyi kabul ettirmeye çalıştı kapatamadım. En sonunda görev yöneticisinden Chrome'u kapatmak zorunda kaldım. Bir de sürekli oraya buraya yönlendirme yaptı. Bu 4shared denen site virüs kaynıyor maşallah.

Mediafire'a yüklese aslında daha iyi olurdu. Mediafre mevcut dosya paylaşım siteleri arasında açık ara en iyisi. Dropbox, Google Drive gibi bulut hizmetlerinden paylaşabilirse olur.
Ben sekmeyi kapatarak kurtuldum hurda masaustumden beklenmeyen performans :ehe

Cadillac34

Üye
Eğer telefondan indirecekseniz Opera'nın eski sürümleri kurulu ise indirebilirsiniz. Çünkü, Opera'nın sunucuları farklı.

anılbaran

anılbaran

Üye
konu düzenlendi

MaxipmaN

Üye
exe olayı ne iş çözen var mı :ehe

Cadillac34

Üye
4shared sunucuları benim bilgisayarımdaki taracıyılarda çalışmıyor.

Üst Alt