nokia n8 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pyst34

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 yardım
arkadaşlar birşey danışıcaktım sizlere,ben nokia n8 telefonu iran dan getirticem kendime bu telefonda türkçe menü olurmu olmazmı,olmazsa nokia.com dan orjinal firmware update yükleyip türkçe yapabilirmiyim???

Utku

Utku

Üye
arkadaşlar birşey danışıcaktım sizlere,ben nokia n8 telefonu iran dan getirticem kendime bu telefonda türkçe menü olurmu olmazmı,olmazsa nokia.com dan orjinal firmware update yükleyip türkçe yapabilirmiyim???
evet yapabilirsin bencce iphone 4 al onun yerine

ozggurr

ozggurr

Üye

Selam kardesim,

Nokia Telefonlar genellikle iki dil ile geliyorlar. Birisi ingilizce, birisi de telefonun satildigi ulkenin kendi dili.

Sana gelecek telefonda muhtemelen Ingilizce ve turkce'den baska bir dil ile gelecektir.

Nokia N8 Turkiye pazarina resmen girince yetkili servislerden yazilimini ucret karsiliginda degistirebilirsin.

Cin ve Hong Kong'da bu islem icin yaklasik 90 Tl ucret talep ediliyor.

Biraz daha beklersen hacker ve uygulamacilar kesinlikle ucret gerektirmeyen yontemler gelistireceklerdir. Riskerlini goze alirsan ucretsiz bir sekilde kendin de degistirebilirsin bir kac ay icinde.

--------------- Ekleme ---------------

Utku™;2864228' Alıntı:

evet yapabilirsin bencce iphone 4 al onun yerine

Neden Nokia N8 yerine Iphone alsin?
N8 ile neler yapabilir bakalim...

Standart gunluk kullanilan butun usb cihazlari Nokia N8'e baglayip kullanabilir.

16 milyon renk cozunurlugunde 60 fps de 3D oyun oynayabilir.

ilgili video:

Dolby ses teknolojisi ile muzik ihtiyacini anlatilmaz bir sekilde tatmin edebilir.

Bluetooth mouse+klavye+HDMI ekran ile desktop moduna gecebilir. {Isterse bluetooth mouse+usb klavye ya da usb mouse+bluetooth klavye de olabilir tabii.. tercih meselesi.. Ha bir de televizyonun HDMI olmasi da sart degil, scart kartli tuplu televizyonlara da baglanabilir ve cok da net goruntu alinir.}

ilgili video:

divx/xvid/avi/mkv/mp4/3gp/flv formatlarini convertera gerek duymadan 1280x720 cozunurlugunde 30 fps hizinda oynatabilir.

Is ve kisisel e-maillerini tek bir cati altinda toplayabilir.

Wifi uzerinden ucretsiz goruntulu konusma yapabilir.

Harita+GPS uygulamasina uctet odemez.

Flash 4 (flash 10.1) ve bir sonraki yazilim guncellemesi ile kazanilacak HTML 5 destegi ile web'de hicbir telefondan geri kalmaz.

12 MP kalitesinde profesyonel urun cekimleri yapabilir ve katalogda o resimleri kullanabilir.

ilgili video:

msn+skype+yahoo+googletalk+facebook+icq+fring vb benzeri programlara ait kisisel hesaplari tek bir programda toplayip servisin verigi destege bagli olarak wifi uzerinden ucretsiz bir sekilde chat, sesli gorusme ya da goruntulu gorusme yapabilir.

gerek yok bence ama vatsapp programini kullanabilir isterse..

izlesene.com a girip film video izleyebilir.
youtbe.com
soku.com
youku.com videolarini da izler...

Otomobile bindiginde acar muzik oynaticisini aktif eder FM transmitter uygulamasini verir muzigi arabanin kolonlarina radio frekansi uzerinden, bakar keyfine... Bu arada GPS ile yolunu da bulur, N8 kutusunda birlikte gelen arac sarj cihazi ile de sarjim biter mi derdine de dusmez..
ilgili video:

Neden iki kat pahali olan ve sarji cok daha cabuk biten, sadece kendisine ozel aksesuarlarin takilabildigi Iphone alsin ki? Bir de bu yazdiklarimin bircogunu yapamayacagi ya da cok daha pahaliya malederek yapabilecegi halde...

ilgili video:

pyst34

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler bu güzel bilgiler için ben şuan bu NOKİA N8 telefonu tek geçiyorum şahsi fikrim bu:))

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce n8 çıkar çıkmaz almayın bekliyin biraz piyada durgunlaşşsın ozmn alırsınız ve bunun da fiyatı 5800 gibi düşecek

XaeRa

Üye
Bak bunlar bir yerde çıkıyor ve Türkiyeye ayrı Fransaya ayrı yapılmıyor...Avrupaya bir seride üretiliyor Asyaya bir seride..
Seri içersinde isen Türkçe yapabilirsin değilsen yapamazsın.. :)

Şöyle anlatim kısaca İrandan alırsan çevirebilirsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt