Nokia N8 Türkiye'de!

Sponsorlu Bağlantılar

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Türkiye'de!
Nokia’nın en yeni akıllı telefonu N8 kısa bir süre içersinde ülkemizde satışa sunulacak. Bu çok özel cihaza ilk sahip olanlardan biri olmak ister misiniz?

Finlandiya'lı üretici Nokia'nın Symbian^3'lü amiral gemisi N8 dünya genelindebirçok merkezde satışa sunuldu. Ve şimdi merakla beklenen bu çok özel cihaz, ülkemizde meraklıları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Nokia, yeni akıllı telefonunu N8 için ülkemizde ön sipariş almaya başladı. Nokia Club üyelerine öncelik tanınan ön siparişi vermek için size en yakın Nokia Shop'a uğramanız yeterli. Bilindiği gibi Nokia N8, HD kalitesinde video kaydı, 12 MP çözünürlüğünde fotoğraf çekebilme, Symbian^3 işletim sistemi gibi özelliklere sahip.

NOT:ALINTIDIR.

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Fiyatı hakkında bi açıklama varmı nokia shoplardan ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Başlığa bak N8 türkiyede,kardeş lütfen ama

--------------- Ekleme ---------------

Bugün doğubanka gittim N8 1.500 tl (kayıtsız)ye satılıyor.

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
ne demek istediğini anlamadım biraz daha açıklayıcı yazabilirmisin ama 1500 tl çok fazla ya :S

+180 tl kayıt parası alıyolarmış galiba yasal olmayan yollardan uzak durmak lazım.ben bi kaç nokia bayisine sordum 1350 1500 tl arası olur dediler beklemekte fayda var.ama telefon Türkiye de değilmiş galiba haber fake oluyo bu yüzden kusura bakmayın :(

devilmy

devilmy

Üye
Başlığa bak N8 türkiyede,kardeş lütfen ama

Bugün doğubanka gittim N8 1.500 tl (kayıtsız)ye satılıyor.

yuhh 1500tl çok pahalı bence bekleyın pıyasada olmadığı için o kadar fıyata satıyorlar turkıyeye gelsın saılmaya başlasın garantılı alırsınız daha ucuza

'Davut

'Davut

Üye
Nokia ilk defa Muhteşem bir Telefon yaptı ....

Zaten ben bu aletin çıkış fiyatını 1400 tlden aşağı beklemiyorum...Zaten şimdiden efsaneleşti...:)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Şahsi düşüncem n8 in fiyatı türkiyede 1200 tl den yukarı olursa bu nokia adına çok büyük bir yanlış olur.rakipleri ile arasındaki fark olumsuz yönde dahada açılır.

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Şahsi düşüncem n8 in fiyatı türkiyede 1200 tl den yukarı olursa bu nokia adına çok büyük bir yanlış olur.rakipleri ile arasındaki fark olumsuz yönde dahada açılır.
umarım dediğin gibi olur ama nokia bayileri 1350 den başlar diyolar. çıkar artık yakında haberler arttı iyice eylül sonuna yada kasım başına çıkacak galiba artık. umarım daha fazla bekletmezler

Davut™;2836300' Alıntı:
Nokia ilk defa Muhteşem bir Telefon yaptı ....

Zaten ben bu aletin çıkış fiyatını 1400 tlden aşağı beklemiyorum...Zaten şimdiden efsaneleşti...:)
evet bende ilk önceleri 1200 e umutluydum ama dediğin gibi gelmeden efsane oldu 1400 den aşağı beklemiyorum bende :(

Esendağlı

Esendağlı

Üye
umarım dediğin gibi olur ama nokia bayileri 1350 den başlar diyolar. çıkar artık yakında haberler arttı iyice eylül sonuna yada kasım başına çıkacak galiba artık. umarım daha fazla bekletmezler

evet bende ilk önceleri 1200 e umutluydum ama dediğin gibi gelmeden efsane oldu 1400 den aşağı beklemiyorum bende :(
Bende gider N900 alır,paşa paşa kullanırım:)

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
neyse bekleyelim moralimizi bozmaya gerk yok son dakikaya kadar belli olmaz ne olacağı :)

Haber Fake değilmiş nokia n8 için ön siparişler alınıyormuş artık :D

SilentOne

SilentOne

Üye
1400 çok ee napalım 5800 a 1 yada 2 yıl katlanacaz:D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
1400 Tl yi bulmaması lazım

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
şu an durum onu gösteriyo kardes 1400 ü bulcak gibi malesef :(siteden bi arkadaş 1000tl dedi yinede umutluyum 1000tl için ama 1400 olcak gibi

Esendağlı

Esendağlı

Üye
1400 tl olursa eğer nokia bu cihazı zor satar.

cenewar88

cenewar88

Üye
1.300e kayıtdışı aldım. 5 dakikada 5 liraya kaydettirdim. kullanıyorum paşalar gibi :) iphonecu arkadaşlarla kapıştırıyoruz her türlü yeniyr hacı n8 :)

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
1.300e kayıtdışı aldım. 5 dakikada 5 liraya kaydettirdim. kullanıyorum paşalar gibi :) iphonecu arkadaşlarla kapıştırıyoruz her türlü yeniyr hacı n8 :)
bende düşündüm öyle ama garanti de sıkıntı çıkıyor.

Üst Alt