Nokia N8 sistem Hack/Resimler eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Eğer böyle bir yol yoksa bile. O yolu konunun anlatıldığı yerde yazan yolun aynısını kendin oluştur ve. Sayfalarda ki deneyim yaşayan arkadaşların neler yapıp yapamadığını iyi be bi oku belki faydası olur diye.

sibka01

Üye
teşekkürler valla çok güzel anlatmışsın 3. denememde oldu eline emeğine sağlık

Mrcash39

Üye
Teşekkürler yaptım oldu (:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar sorunsuz şekilde yapmanız sevindirici.

Uruloki

Uruloki

Üye
ya arkadaş video mükemmel oldu da 8 mb fotomu yuh be ama süper oluyo gerçekten

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ayarları biraz kıs olmazsa hertürlü iyi çekiyor zaten

tonyboy03

Üye
Eğer böyle bir yol yoksa bile. O yolu konunun anlatıldığı yerde yazan yolun aynısını kendin oluştur ve. Sayfalarda ki deneyim yaşayan arkadaşların neler yapıp yapamadığını iyi be bi oku belki faydası olur diye.

teşekkürler oldu sorun benim sistemimden kaynaklanıyormuş..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
olmasına sevindim kardeş hayırlı olsun

AYDIN1979

Üye
şükür nihayet başardım...hackledim...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Tebrik ederim hayırlı olsun.

efe_24

Üye
hackli uda dosyasını sormuyo bende direk yüklüyo nasıl yapacagız?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sormazki zaten kendin değişecen anlatım da olduğu gibi

efe_24

Üye
sormazki zaten kendin değişecen anlatım da olduğu gibi
Bir uyarı penceresi açılacak ve bazı dosyaların eksik olduğunu söyleyecek.BURASI ÖNEMLİ hiç bir tuşa basmadan uyarı kutusunu minimize yaparak alta alıyoruz.Aşağıdan indirdiğiniz hacked UDA dosyasını rardan çıkarıp C:/Program Files(x86)/Nokia/Phoenix/Products/RM-596 içine atıyoruz.

bu adımı kastettim ben böyle bişey sormuyo yükleniyo ve unsigned uygulamaları yine yüklüyemiyorum..

Tutasstes

Üye
Bu işlemi yaptıktan sonra hafıza kartındaki veriler veya yüklenen programlar etkileniyor mu? Eski symbian sistemlerde sorun olmuyordu ama bundan emin olmadığım için sormak istedim.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
orjinal içeriği nasılsa öyle sadece hack işlemi mevcut. hafıza kartı yedeğini al özel dosyalarını yane. fomat at. kartı boş şekilde geri tak ve atıyorsan tabi atarsın senin tercihin. proğramlar derken sonradan eklenen uygulamaları artık rahatlıkla yükleyebilirsin.

blackblood

Üye
Çok teşekürler emeğine sağlık hocam.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim işe yaramışsa yapabildiysen ne güzel

hotboy_ist

Üye
Hocam ben telefone daha yarım saat önce aldım direk bişi kurmadan hacklemek istiyorum. 5800 dan hack işine yatkınım. fkata bunda hacklemeden önce yapmama gereken birşey varmı. Bu video settings için ayrı bi olay varmı bide bu hack olayı güncel mi daha güncel bi versiyon varmı? teşekkürler

Tutasstes

Üye
bu hack işinin daha kısa bir yolu çıkar yakında arkadaşlar. Bu kadar kasmaya gerek yok.

Üst Alt