Nokia N8 plastik alt kapak kırıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
vidalari acma olayida sakat garanti disi telefon direk :evet:

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım öncelikle geçmiş olsun...fiyatı 30 tl...işçilikle birlikte 40 veya 45..maximum ben telefonun kasa rengini değiştirdim....bir kere çihazı düşürdüm..alimunyum kasada derin çizikler oluştu..gittim kvk servisine durumu anlattım telefonu servise aldılar bir görevli geldi ren seçimini sordu...dark greydi. telefonumun rengi....normal gri olarak değiştirdiler..

Kasa rengini ne kadara değiştirdiniz acaba bende değiştirmek istedim tamamen kasayı 230 tl gibi bi ücrete değiştirebileceklerini söylediler kvk dan. Aslında turuncu kasa ile değiştirmek istiyordum ama fiyat fazla uçuk geldi. Şimdilik şu kırık alt kapağı değiştirsem yeter çünkü beni çok rahatsız ediyor.

mad-x

mad-x

Üye
Verdiğim linkteki honkong sitesi güvenilirdir. Ama sonuçta aldığınız ürün orjinal değil ve Çin malı kalitesi konusunda bişey diyemem. ama ucuz bi ücrete bu kapağı alır sadece kırık olan alt kapağınızı değiştirirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: projectmaximo
projectmaximo

projectmaximo

Üye
Verdiğim linkteki honkong sitesi güvenilirdir. Ama sonuçta aldığınız ürün orjinal değil ve Çin malı kalitesi konusunda bişey diyemem. ama ucuz bi ücrete bu kapağı alır sadece kırık olan alt kapağınızı değiştirirsiniz.

+1 :oke:
bence de en iyisi bu:)

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
Ona göre bu verdiğim linktekini satın almak daha mantıklı gibi ama sonuç olarak ikisindede garanti dışı kalma durumu söz konusu.

SilentOne

SilentOne

Üye
bende nokıa ozel sparis wericem beyaz kasa nokia 5800

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bu arada merak eden olursa diye yazmak istedim servise telefonumu götürdüm ve sadece alt kapak için 35 tl civarı bi ücret talep ettiler.
Ben zaten Turuncu kasa ile değişim yaptırmak istiyordum. Komple kasayı değiştiricem. Onunda fiyatını söyliyim merak eden olursa diye: 220 ile 250 tl arası diye söylediler.

Utku

Utku

Üye
Arkadaşlar bu arada merak eden olursa diye yazmak istedim servise telefonumu götürdüm ve sadece alt kapak için 35 tl civarı bi ücret talep ettiler.
Ben zaten Turuncu kasa ile değişim yaptırmak istiyordum. Komple kasayı değiştiricem. Onunda fiyatını söyliyim merak eden olursa diye: 220 ile 250 tl arası diye söylediler.
Çok pahalı değil mi?

KO9

KO9

Üye
Utku™;3431027' Alıntı:
Çok pahalı değil mi?

C7 daha pahallı nedense anakart aynı olduğuna göre bende şöle ucuza bi n8 kasasımı taktırsam ne kamera yuvasıyla hdmia da koli bandı çekeriz tamam :)))

amtcn

Üye
    Konu Sahibi
Utku™;3431027' Alıntı:
Çok pahalı değil mi?

Pahalı fakat gümüş renk kullanmak istemiyorum. Şu aşamada. Sıkılırsam gümüşü tekrar taktırıım diye düşünüyorum.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
ee sonuç nedir nabtın kapakla ilgili?

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Bende alt plastik kısmımda sorun yaşıyorum. Ekranla birleştiği yerde açıklıklar var. Servise göndersem ne kadara yaparlar ?

serdar84

serdar84

Üye
ebay de 8,00 euro takmasinida kendiniz takin artik paypal varsa alin derim:d:

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Peki serviste ne kadardır bilginiz varmı. ?

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
Bende alt plastik kısmımda sorun yaşıyorum. Ekranla birleştiği yerde açıklıklar var. Servise göndersem ne kadara yaparlar ?

bu açıklık dediğin aldığından berimi var bndede vardı işçilik sorunu yapıp yolladılar bedava :D

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Hatrlayamyrm ama telefon hiç düşmedi. Parası neyse vercem zaten ebay da falan alt plastiğe tuşuyla birlkte 10 euro diyor. 100 lira olsada yaptrcam rahatsz edyr :D

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
kırık mı var yoksa altla orta kasa arasında açıklık mı var açıklık varsa hemen servise ver ne diye uğraşıyosun kullanıcı hatası olmadığını kendinde diyosun nden kasıyosun anlamadım ben :D

gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
Ya bu 1 hafta içinde Antalyaya gideceğim tatil içn şmdi tatilde telefonsuz geçirilmez. O yüzden ağustos 2. haftası gbi vereceğim servisi açıklık var orta kasa ile arasnda acayip kasıyorm ya :D