nokia n8 kullanıcıları bir bakablirler mi :) ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KIVILCIMM

Üye
    Konu Sahibi
nokia n8 kullanıcıları bir bakablirler mi :) ?
ücretsiz nagivasyon programını kullanabilmemiz mümkün mü ? Mesela Wi-fi bağlantısı weya ücretli internet ile kullanabiliyoruz ama bnm istediğim yolda weya herhangi bir yerden ücretsiz kullanabilirmiyiz var mı böyle birşey ?

musty24

Üye
ayarlardan uygulama ayarlarına sonra konumlamaya girip konumlama yöntemlerinde sadece tümleşik gps aktif olacak şekilde ayarla..sonrada konumlama sunucusuna gir konumlama sunucusu kullan seçeneğinden devre dışıyı seç..ücretsiz her daim kullanabilirsin

erkara_64

ilk etapta haritaların yüklenebilmesi için çevrimiçi bağlantı kurman gerekiyor mümkünse wifili bir yerde dene...sonra yukarıda arkadaşın bahsettiği şekilde ücretsiz her daim kullanabilirsin...

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
valla ben evde wireleste açıyorum bölgenin haritası ykleniyor, hatta türkiye haritasını dahi yükledim... daha sonra dışarı çıktığımda konumlama sunucusu devre dışı-sadece tümleik bırakıyorum... navigasyon falan yok.. yani ben n8de bi kere bile navigasyondan faydalanamadım :s anca internet olucak başka çaresi yok... lanet olsun madem bi işlev veriyorsun cihaza her kullanıcının rahatça kullanabileceği gibi yapsa olmuyor illa eziyet çektirecek...
benim n8'le iphone4 takas etmek isteyen pm atsın :D

synergy11

synergy11

Üye
kullanabilirsin :) tükleşik gps i açık bırak kapat hepsini :)

ozggurr

ozggurr

Üye
Ucretsiz, internetten bagimsiz navigasyon Ovi Maps ile yillardir kullaniliyor. Nokia N serisi telefonlarin en iyi yaptigi seylerden birisi ve Iphone 4 ve benzerlerinden benim ustun tuttugum kalemlerin basinda Ovi Maps geliyor.

Ovi suite araciligi ile telefonunuzdan wifi ile musait bir zamanda haritalari telefona indirip daha sonra internetten bagimsiz bir sekilde navigasyon yapmak tam da Nokia N serisi telefonlarin isi. Bu isi en iyi yapan telefonlarin basinda da Nokia N8 geliyor.

Benim sahsen anlatmaktan biktigim bazi konular forumda Nokia N8'e 1000 TL verebilmis kullanicilarin beceriksizligi ya da tembelligi yuzunden tekrar tekrar gundeme geliyor, kabiliyetsiz mi art niyetli mi karar veremedigim bazi kullanicilar da firsat bu firsat bin Nokia N8'in tepesine mantigiyla yorumlar yapiyorlar...

neyse asagidaki linkten her turlu bilgiye ulasirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: erkara_64
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt