Nokia N8 güncellendikten sonra ingilizce ve sadece çince oldu lütfen yardımmm!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

moscow89

Üye
    Konu Sahibi
evet haklısın sonuçta can sıkıntısı inglizce biliyorum ama yinede telefonum Türkçe olsun istiyorum... Neyse artık telefon üzerinden yapacağız güncellemeleri Nokia bence cılkını çıkardı nolurdu Product Code yi kökten değiştirebilsydik:off:

nazif41

nazif41

Üye
Kardeş anladığım kadar almış olduğun N8 Nokia com.A.Ş. garantili değil.:(Eğer Nokia com.A.Ş. garantili olsaydı ovi den güncelleme yapmayla dil kodu değişmezdi.
Neyse olan olmuş önemli olan ne yapılmalı arkadaşların vermiş oldukları yöntemler var fakat sen kendini hiç riske atma cihazı aldığın yere götür ve onlar orjinal tr fw yi yüklesinler ama aklında olsun sen kesiklikle hiçbir zaman yeni yazılım güncellemesi yapamazsın eğer yaparsan aynı sorunu yaşarsın:(

----------Eklendi @ 13:06:02 ---------- Yazıldı @ 13:02:33 ----------

kardeş işini halletmişsin son mesajları okumamıştım gülegüle kullan:oke:

moscow89

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş anladığım kadar almış olduğun N8 Nokia com.A.Ş. garantili değil.:(Eğer Nokia com.A.Ş. garantili olsaydı ovi den güncelleme yapmayla dil kodu değişmezdi.
Neyse olan olmuş önemli olan ne yapılmalı arkadaşların vermiş oldukları yöntemler var fakat sen kendini hiç riske atma cihazı aldığın yere götür ve onlar orjinal tr fw yi yüklesinler ama aklında olsun sen kesiklikle hiçbir zaman yeni yazılım güncellemesi yapamazsın eğer yaparsan aynı sorunu yaşarsın:(

----------Eklendi @ 13:06:02 ---------- Yazıldı @ 13:02:33 ----------

kardeş işini halletmişsin son mesajları okumamıştım gülegüle kullan:oke:

Evet kıbırstan aldım telefon çin üretimi. Product kod ise Hong Kong artık phoneix ile yüklüyeceğiz bundan sonraki güncellemeleri; oviden yada telefondan yaparsam yine dil problemi yaşıyacağım...|-)

Üst Alt